بازیکن سابق استقلال: مجبور شدم جدا شوم

مهاجم سابق استقلال می گوید مجبور شده از این تیم جدا شود و به ذوب آهن برود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سجاد آقایی درباره جدایی از استقلال گفت: راستش قلبا  دوست داشتم در استقلال بمانم اما مشکلاتی داشتم که دیگر مجبور شدم جدا شوم. با مدیران باشگاه صحبت کردم و آنها هم موافق بودند که این کار را انجام بدهیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا حضور مجیدی به عنوان سرمربی استقلال باعث جدایی اش شد هم گفت: نه اصلا، آقا فرهاد الگوی من است. انشاالله که بتوانم خیلی زود برگردم و برای فصل بعد شاگرد ایشان بشوم.  

مهاجم جدید ذوب آهن در مورد اینکه چرا این تیم را برای ادامه فوتبالش انتخاب کرد هم گفت: راستش را بخواهید از چند تیم پیشنهاد داشتم اما با احترام به تمام تیم ها ذوب آهن تیم ریشه دار و خوبی است، حس خوبی نسبت به ذوب آهن داشتم و این تیم را انتخاب کردم.

سجاد آقایی در مورد اینکه آیا دوست دارد در پایان فصل به استقلال برگردد یا قراردادش را با ذوب آهن دائمی کند هم گفت: خودم دوست دارم برای استقلال بازی کنم، ذوب آهن را انتخاب کردم تا در این تیم بدرخشم و با توپ پر به استقلال برگردم.

مهاجم ذوب آهن در مورد پیش بینی اش از تعداد گلی که می زند هم گفت: هرچه بیشتر بهتر، تلاش می کنم بالای شش هفت گل برای استقلال بزنم.

بیشتر بخوانید:

سرگیجه در سایت AFC؛ استقلال در دوبی، ابهام در وضعیت شهرخودرو

تگ ها


فوتبال ایران استقلال ذوب آهن مصاحبه سجاد آقایی سجاد آقایی آقایی استقلال آقایی ذوب اهن سید سجاد آقایی استقلال ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال