بازیکن‌سازی و جوان‌گرایی در سایپا ادامه دارد

سرپرست جدید باشگاه سایپا تاکید کرد فلسفله این تیم برای بازیکن‌سازی و جوان‌گرایی مثل سالیان اخیر ادامه پیدا می‌کند...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، امیرحسین تابع جماعت در آئین معارفه به‌عنوان سرپرست جدید باشگاه سایپا اظهار کرد: علاوه بر ایفای نقش ویژه در حوزه مسوولیت‌های اجتماعی، نتایجی که در زمینه فعالیت‌های ورزشی به دست می‌آید، یکی از محور های اصلی و تاثیرگذار در حوزه برندینگ گروه خودروسازی سایپا است.

او با اشاره به تلاش‌های مدیران عامل سابق باشگاه در سال های اخیر، اضافه کرد: در حوزه فعالیت‌های ورزشی به لطف حضور مدیران توانمند و ارزشمندی نظیر آقایان مدبر و کاشانی، نتایج بسیار خوبی به دست آمده که این روند باید استمرارداشته و بهتر هم بشود.

سرپرست جدید باشگاه سایپا اضافه کرد: در فوتبال آقایان با وجود حساسیتی که در هفته‌های پایانی برای بقا در لیگ برتر وجود داشت، اما این باشگاه با تکیه بر استعدادهای مکتب بازیکن‌ساز خود هم در حوزه کادر فنی و هم بحث بازیکنان، دستاورد  گران‌بهایی کسب کرد، چراکه فلسفه و مکتب باشگاه سایپا  بازیکن‌سازی و جوانگرایی است؛ البته اعتقاد دارم آنطور که باید و شاید روی موضوع بازیکن‌سازی، جوانگرایی، توجه به فوتبال پایه و در یک کلام مکتب بازیکن‌ساز باشگاه سایپا، اطلاع‌رسانی مناسبی به جامعه صورت نگرفته است.

تابع جماعت یادآور شد: نایب قهرمانی بانوان فوتسالیست در نخستین سال تیمداری سایپا هم نتیجه قابل توجه دیگری بود که بدست آمد و نشان داد با کمی تمرکز و حمایت بیشتر می‌توان در این زمینه هم به قهرمانی فکر کرد.

او تصریح کرد: در رشته‌های دیگر مثل اتومبیلرانی، واترپلو، والیبال مردان و زنان و شطرنج هم که سایپا همیشه روی سکو بوده، تلاش خواهیم کرد که علاوه بر حفظ این جایگاه‌ها، به کمتر از قهرمانی فکر نکنیم.

گفتنی است، سید جواد سلیمانی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا به تازگی با صدرو حکمی امیرحسین تابع جماعت را به سرپرستی باشگاه سایپا منصوب کرده است.

بیشتر بخوانید:

فلسفه سایپا بازیکن سازی است/ روند خوب گذشته باید ادامه داشته باشد

کاشانی: مجبور به کناره‌گیری از سایپا شدم

 

 

تگ ها


فوتبال ایران سایپا فوتبال