بازیکن سال ۲۰۱۸ امریکای جنوبی به النصر پیوست

براساس اخبارمنتشره از باشگاه النصر سعودی این باشگاه با گونزالو مارتینز آرژانتینی به توافق نهایی رسیده و این بازیکن به زودی قرارداد رسمی اش را امضا می کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم النصر عربستان که در روز سه شنبه ۲۵ شهریور از دور سوم رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در قطر به مصاف سپاهان ایران می رود با تلاش زیاد در بازار نقل و انتقالات به دنبال جذب چند ستاره مطرح بین المللی است. روزنامه الریاضیه سعودی در این رابطه نوشت که باشگاه النصر عربستان توانسته با گونزالو مارتینز ملقب به "پیتی" به توافق نهایی دست پیدا کند.


براساس این گزارش مدیران باشگاه النصر روز یکشنبه مذاکرات خود را با این مهاجم ۲۷ ساله و آرژانتینی را ادامه داد و طرفین بر سر تمامی جزئیات به توافق رسیدند . این بازیکن قرار است ایالات متحده را به مقصد دبی ترک کرده و بعد از انجام برای کارهای مربوط به انتقالش به پایتخت عربستان برود.


دارین الز رئیس باشگاه آتلانتا در مصاحبه ای رادیویی اعلام کرد که این بازیکن آرژانتینی  برای تکمیل مذاکرات به عربستان می رود تا قبل از امضای قرارداد رسمی تست های پزشکی را انجام بدهد.


پیتی مارتینز فوتبال خود را با تیم هوراکان آرژانتین آغاز و در بین سال های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵ برای این تیم بازی می کرد. او سپس سه سال در ریورپلات بازی کرد و بعد از آن به ایالات متحده رفت. هافبک تهاجمی و ملی پوش آرژانتینی که در جام جهانی ۲۰۱۸ شرکت نکرد در سال ۲۰۱۸ جایزه بهترین بازیکن آمریکای جنوبی و در همان سال جایزه بهترین بازیکن سال آرژانتین را برای کمک به ریورپلات برای قهرمانی در لیبرتادورس به دست آورد.

بیشتر بخوانید:

فوتبال عربستان در انتظار یک خرید بزرگ!

پیشنهادی دیوانه وار از عربستان برای مسوت اوزیل!

 

 

تگ ها


النصر عربستان عربستان سعودی فوتبال