بازیکن سوریه: این آخرین فرصت برای صعود است

عبدالرزاق حسین بازیکن تیم ملی سوریه معتقد است که انتخاب سرمربی وطنی برای تیم ملی این کشور تصمیم درستی بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از کناره گیری نبیل معلول از سمت سرمربیگری تیم ملی فوتبال سوریه، مدیران فدراسیون فوتبال این کشور، نزار محروس را به عنوان مربی جدید خود انتخاب کردند. حال یکی از بازیکنان تیم ملی سوریه، این انتخاب را درست می داند.


عبدالرزاق حسین بازیکن تیم ملی سوریه در این خصوص گفت: انتخاب سرمربی داخلی در این مقطع تصمیم درستی بود چرا که شناخت لازم را از بازیکنان تیم ملی دارد و مورد حمایت هواداران و فوتبال دوستان قرار می‌گیرد که در این مقطع از اهمیت بالایی برخوردار است.


وی افزود: ممکن است این آخرین فرصت ما برای صعود به جام جهانی باشد چرا که چنین مجموعه قدرتمند و شایسته‌ای را در اختیار داریم. بازیکنانی مثل عمر السوما، عمر خریبین، ابراهیم العالمه و محمود المواس در کنار هم می‎توانند فوتبال سوریه را به این موفقیت و رویای بزرگ برسانند. 


او گفت: باید بقیه بازیکنان تیم ملی هم در اندازه این چالش بزرگ ظاهر شوند و مسئولیت تاریخی خودشان را بپذیرند. فوتبال سوریه با این استعدادها شایستگی رسیدن به جام جهانی را دارد.
سوریه یکی از حریفان ایران در مرحله پایانی رقابت های مقدماتی جام جهانی است. کره جنوبی، عراق، امارات و لبنان سایر همگروهی های شاگردان اسکوچیچ هستند.

تگ ها


تیم ملی سوریه سوریه فوتبال