بازیکن سپاهان در عملیات ضد عفونی کردن بوشهر

محمد محبی بازیکن موفق تیم سپاهان که اینروزها در زادگاهش بوشهر به سر می برد در عملیات ضد عفونی کردن شهر بوشهر حاضر شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این بازیکن توانمند و البته با اخلاق که در صفحات مجازی فعال نیست با استفاده از فرصت پیش آمده در عملیات ضد عفونی کردن شهر بوشهر حاضر شده است و البته در مصاحبه ای از همشهریان خود خواسته که تنها برای کارهای ضرروی از منزل خارج شوند و با در خانه ماندن به قطع زنجیره انتقال کرونا کمک کنند. 

گفتنی است تمرینات تیم سپاهان اینروزها به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل است در حالی که باشگاه سپاهان برنامه ریزی کرده بود از ۵ فروردین تمرینات خود را از سر بگیرد. شیوع ویروس کرونا نه تنها باعث تعطیلی بازی های لیگ برتر شده بلکه از سر گیری دوباره بازی ها را به هاله ای از ابهام برده است. در روزهای اخیر فوتبالیست های زیادی تلاش کرده اند که در مبارزه با کرونا حضور جدی داشته باشند. مهدی طارمی دیگر بازیکن بوشهری هم با اهدای کارت هدیه به پرستاران بیمارستان خلیج فارس بوشهر و هم چنین تهیه ماسک برای روستاییان بوشهر سعی کرده گام های اساسی در مسیر مبارزه با این ویروس کشنده بردارد.

بیشتر بخوانید:

الهامی: بازیکنان در معرض آسیب هستند

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان ویروس کرونا فوتبال ایران محمدمحبی سپاهان محمد محبی سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال