۸ بازیکن غیرقابل پیش‌بینی فوتبال اروپا

مروری بر ۸ بازیکن غیرقابل پیش‌بینی که قادرند هر دفاعی را آزار دهند....

به گزارش مدال، غیرقابل پیش‌بینی بودن یکی از مهم‌ترین خصلت‌های مهاجمان است. کسانی که این ویژگی را داشته باشند می‌توانند به راحتی درهای بسته هر خط دفاعی را باز کنند. به همین دلیل سایت Sportmob در گزارشی به بررسی ۸ مهاجمی پرداخته که می‌توانند هر دفاعی را بهم بریزند.
وینیسیوس
هنوز چند ماه مانده تا تولد ۲۰ سالگی‌اش را جشن بگیرد. این بازیکن برزیلی از سرعت بسیار خوبی بهره‌مند است که کابوس هر دفاعی شمرده می‌شود. او تا به حال ۱۶ بازی برای رئال انجام داده اما از حرکاتش بوی تولد یک ستاره شنیده می‌شود.
جیدن سانچو
ترک آکادمی سیتی در ۱۷ سالگی و حضور در دورتموند با سطح انتظارات بالا، نشان می‌دهد او تحت فشار هم بازیکن خوبی است. سانچو یک وینگر است اما قابلیت گلزنی‌اش هم به اندازه پاس گل دادنش عالیست.
آداما ترائوره
او آن‌قدر قدرتی بدنی خوبی دارد و سرعتش بالاست که حتی اگر بدانید حرکت بعدی او چیست هم نمی‌توانید جلوی او را بگیرید. وینگر فعلی تیم ولورهمپتون با حرکاتش خود را به عنوان کابوس سیتی مطرح کرده است.
مارکوس رشفورد
سرعت، قدرت، تکنیک و تمام‌کنندگی چیزهایی است که باعث شده منچستریونایتد بدون حضور او چیز کم داشته باشد. او با ۲۲ سال سن می‌تواند هم از فاصله نزدیک و هم از فاصله دور گلزنی کند.

 

نیمار
هر چه می‌خواهید درباره حواشی اطراف این ستاره بگویید اما مهارت‌های فردی و تکنیکی او غیر قابل انکار است. تکنیک‌هایی که همه از برزیلی بودن او نشات می‌گیرد و مدافعان واقعا نمی‌دانند در مقابل او چه کنند.
مسی
۳۳ ساله شده اما هنوز هم در زمینه تکنیک بهترین در جهان است. او غیر قابل مهار و غیر قابل پیش‌بینی است. تعداد توپ‌های طلای او، جوایز انفرادی‌اش و رکوردهای تصاحب شده توسط او نشان می‌دهد مسی یک آدم فضایی است!
مانه
او حتی از صلاح هم غیرقابل پیش‌بینی‌تر است و حالا مرد کلیدی لیورپول نام گرفته. مانه به راحتی منافذ را پیدا می‌کند و با حرکاتی غیرقابل حدس مدافعان را با چلشی جدی و البته یک گل خورده مواجه می‌کند!
کیلین امباپه
بازیکن ۲۱ ساله تیم پاری‌سن‌ژرمن تا امروز افتخارات بی‌شمای به دست آورده. قهرمانی در جام‌جهانی یکی از عناوینی است که نه مسی توانسته کسب کند و نه رونالدو. امباپه با سرعت ویرانگرش در PSG می‌درخشد و می‌توان در کنار برج ایفل، او را نماد پاریس دانست.

 

تگ ها


گزارش اختصاصی فوتبال جهان لیگ برتر لوشامپیونه فرانسه Bundesliga لالیگا فوتبال