بازیکن فوت شده، استقلال را از آسیا حذف می‌کند؟!

باشگاه استقلال جزو باشگاههایی است که برای اخذ مجوز حرفه‌ای‌ باید ظرف روزهای آینده با طلبکاران شاکی خود تسویه حساب کند....

به گزارش خبرنگار مدال، با توجه به اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا و ضرورت رسیدگی به بدهی های معوق باشگاههای متقاضی مجوز حرفه ای، کلیه بازیکنان و کادر فنی طرف قرارداد با باشگاههای فوق الذکر، می بایست تا تاریخ ۹ تیرماه ۱۳۹۸ (۳۰jun۲۰۱۹) درخواست رسیدگی به بدهی های معوق خود را کتباٌ و به همراه تصویر اسناد مربوطه و از طریق یکی از موارد ذیل ثبت می کردند و حالا با گذشت مدت زمانی از تاریخ عنوان شده هنوز تکلیف چند باشگاه ایرانی نامشخص است.

باشگاههای استقلال و پرسپولیس نیز در صورتی می توانند مجوز حرفه ای کسب کنند و راهی لیگ قهرمانان پیش رو شوند که در وهله نخست مطالبات افرادی که دست به شکایت زده اند را مشخص نمایند.

درباره باشگاه استقلال نفراتی چون امیر قلعه نویی و آندرانیک تیموریان دست به شکایت زده اند و باشگاه هنوز نه با آنها مذاکره ای داشته و نه ریالی به آنها پرداخت شده است تا خطر این مجموعه را تهدید کند.

عجیب ترین نکته درباره پرونده استقلال به مطالبات جی لوید ساموئل بازیکن فقید و ترینیداد و توباگوایی ین باشگاه برمی گردد که وی نیز قبل از فوت خود برای دریافت مطالباتش اقدام قانونی کرده بود و حالا استقلالی ها باید با خانواده وی وارد مذاکره شده و تسویه حساب نمایند.

این اتفاق را می توان یکی از عجیب ترین رخدادهای فوتبال ایران دانست که بازیکنی فوت کرده و هنوز از باشگاه اسبق خود طلبکار است.

اخبار مرتبط:

پایان نشست استراماچونی و فتحی؛ مرد ایتالیایی ماندنی شد

تگ ها


اخبار استقلال استقلال جی لوید ساموئل امیر قلعه نویی آندرانیک تیموریان فوتبال