بازیکن مازاد بارسلونا در راه سری آ

به نظر می رسد اینتر مقصد بعدی آرتورو ویدال، هافبک شیلیایی و باتجربه بارسلونا خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، اگرچه اخبار در روزهای اخیر همه حول محور جدایی لیونل مسی از بارسلونا بوده، اما آرتورو ویدال دیگر نیز برای این تیم به میدان نخواهد رفت و سری آ مقصد بعدی این بازیکن است. رونالد کومان در بدو ورود به نوکمپ نام چند بازیکن را در لیست فروش قرار داد که هافبک شیلیایی نیز یکی از آنها بود و حالا اینتر برای خرید آرتورو ویدال اقدام کرده است.

رونالد کومان قصد دارد تغییرات زیادی در ترکیب خط میانی بارسلونا ایجاد کند و به جز آرتورو ویدال به نظر می رسد ایوان راکیتیچ نیز دیگر جایی در این تیم نخواهد داشت. نشریه گاتزتا دلااسپورت مدعی شد مدیر برنامه آرتورو ویدال به دنبال فسخ قرارداد او با بارسلونا و مهیا کردن شرایط انتقال آزاد او به اینتر است.

ایتر حاضر است قراردادی دو ساله با دستمزدی شش میلیون یورویی به ویدال ارائه دهد و آنتونیو کونته می تواند دوباره با شاگرد مورد علاقه اش کار کند. ویدال در روزهای حضور در یوونتوس زیر نظر کونته عملکرد درخشانی داشت و حالا این همکاری در سن سیرو شکل خواهد گرفت. اینتر دو سال قبل و پیش از انتقال آرتورو ویدال به بارسلونا نیز تا آستانه جذب این بازیکن پیش رفت، اما در نهایت این انتقال رخ نداد و حالا به نظر می رسد ویدال بعد از پنج سال دوباره به سری آ باز خواهد گشت.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ آرتورو ویدال نقل و انتقالات اروپا اینتر میلان آنتونیو کونته بارسلونا