بازیکن محبوب زیدان راهی قطر می شود؟

لوکاس واسکز، وینگر اسپانیایی رئال مادرید با پیشنهادی هنگفت از فوتبال قطر مواجه شد و ممکن ست راهی قاره آسیا شود....

به گزارش "ورزش سه"، گرچه بسیاری از لوکاس واسکز به عنوان بازیکن محبوب زین الدین زیدان نام می برند، اما این وینگر اسپانیایی فصل گذشته جای چندانی در ترکیب رئال مادرید نداشت و تنها هشت بار در فهرست یازده نفره زیزو قرار گرفت. اخبار حاکی از رسیدن پیشنهادی هنگفت برای لوکاس واسکز از قطر است و نشریه مارکا مدعی شد احتمال جدایی این بازیکن ۲۸ ساله از رئال مادرید وجود دارد.

رئال مادرید در حال حاضر از نظر اقتصادی در شرایط خوبی به سر نمی برد و به همین دلیل و با توجه به این پیشنهاد، ممکن است لوکاس واسکز از جمع کهکشانی ها جدا شده و در آسیا به ادامه دوران ورزشی خود بپردازد. شرایط برای رئال مادرید در مسیر جذب بازیکنان مهیا نیست و آنها امیدوارند با فروش بازیکنانی چون خامس، گرت بیل و بورخا مایورال بخشی از این کسری اقتصادی را جبران کنند.

اگرچ تاتنهام و ناپولی دو تیمی بودند که برای انتقال تابستانی این بازیکن وارد عمل شده بودند، اما حالا به نظر می رسد لوکاس واسکز در صورت ترک پایتخت اسپانیا به باشگاهی قطری خواهد پیوست. لوکاس واسکز بعد از از انتقال اسپانیول به باشگاه رئال مادرید در تابستان ۲۰۱۵، سه قهرمانی پیاپی در لیگ قهرمانان اروپا و دو قهرمانی در لالیگا به دست آورده و در کل ۲۰۶ بار برای رئال مادرید به میدان رفته است.

تگ ها


زیدان لوکاس واسکز رئال مادرید