۵ بازیکن مهم برای پیوستن به لیورپول؛ هدف: شکستن طلسم قهرمانی لیگ برتر

هواداران تیم لیورپول بیشتر تمایل دارند تا تیم مورد علاقه‌شان در لیگ برتر قهرمان شود. لیورپولی‌ها برای کسب این عنوان باید تیم خود را تقویت کنند....

هواداران تیم لیورپول بیشتر تمایل دارند تا تیم مورد علاقه‌شان در لیگ برتر قهرمان شود. لیورپولی‌ها برای کسب این عنوان باید تیم خود را تقویت کنند.

لیورپولی‌ها فصل گذشته با ۹۷ امتیاز رتبه دوم لیگ برتر را به دست آوردند اما باز هم قهرمان نشدند تا نشان دهند باز هم نیاز به تقویت دارند. باهم ۵ بازیکن مهم برای این تیم که بتوانند بالاخره قرمزپوشان را به قهرمانی برسانند مرور می‌کنیم:
نیکولاس پپه
پپه بازیکنی‌ است که می‌تواند در هر سه پست خط حمله بازی کند و این مسئله می‌تواند به یورگن کلوپ کمک کند تا با فراغ بال بیشتری ترکیب خود را بچیند.
ممفیس دیپای
اگر لیورپول با پپه به توافق نرسد، دیپای یک گزینه ایده‌آل برای آن‌هاست. بازیکن سابق یونایتد که با پیوستن به لیون احیا شده، در تیم ملی هلند هم بسیار درخشیده است و می‌تواند در تیم کلوپ ستاره باشد.
ماتیاس دی‌لیخت
دی‌لیخت گزینه تمام تیم هاست و می‌تواند به لیورپول هم کمک شایانی کند. او با فن‌دایک در تیم ملی هلند هماهنگی خوبی دارد و قطعا با حضور در لیورپول می‌تواند دژ خط دفاعی این تیم را مستحکم‌تر کند.
جان لوئیجی بوفون
بوفون به عنوان بازیکن آزاد در مارکت موجود است و می‌تواند دروازه‌بان دوم خوبی برای لک‌لک‌ها باشد. از طرفی دیگر او تا به حال فاتح لیگ قهرمانان نشده و می‌تواند با لیورپول این طلسم را بشکند.
آدرین رابیو
او هم قرارداد خود را با PSG تمدید نکرده و به عنوان بازیکن آزاد می‌تواند به هر تیمی بپیوندد. وقتی توپ زیر پاهای رابیو باشد، او فوق‌العاده ظاهر می‌شود و در میانه میدان می‌تواند همه‌کار انجام دهد.

بیشتر بخوانید:

۵ بازیکن مهم برای پیوستن به یونایتد؛ شیاطین سرخ پوست می‌اندازند

تگ ها


نقل و انتقالات دی‌لیخت جان لوئیجی بوفون آدرین رابیوت دپای لیگ برتر فوتبال