۵ بازیکن مورد نیاز رئال مادرید

رئال مادرید در فصل نقل و انتقالات فعالیت زیادی خواهد داشت....

۵ بازیکن مورد نیاز رئال مادرید

فصل نقل و انتقالات هنوز رسما آغاز نشده اما رئال مادرید در آن بسیار پرفروغ ظاهر شده است. رئالی‌ها با یوویچ و هازارد قرارداد امضا کردند و با ادر میلیتائو و مندی هم به توافق رسیدند اما باز هم می‌توانند بازیکن جذب کنند. با هم ۵ نفر از مهم‌ترین بازیکنانی که برای رئال مناسب هستند را مرور می‌کنیم.
پل پوگبا
پوگبا در سه فصل حضورش در یونایتد نتوانسته به اوج دوران فوتبالش برسد. او با خروج مورینیو از منچستر، در این تیم بسیار درخشید و شاید بتواند زیر نظر زیدان فرانسوی هم موفق‌تر از قبل ظاهر شود.
کریستین اریکسن
مصاحبه‌ هفته گذشته اریکسن که در آن اعلام کرد می خواهد از تاتنهام جدا شود بر شایعات پیوستن او به رئال دامن زد. لوکا مودریچ می‌خواهد به اینتر بپیوندد و رئالی‌ها قطعا به هافبک‌ جدید نیاز خواهند داشت و چه کسی بهتر از ستاره دانمارکی تاتنهام.
کیلین امباپه
رسانه‌های فرانسوی معتقدند او علاقه‌ای به حضور در پاریسن‌ژرمن ندارد و تمایل دارد از این تیم جدا شود. روز گذشته شبکه ABC هم اعلام کرد امباپه به مسئولین psg درخواست جدایی داده است. امباپه که پیشتر رئال را تیم محبوب دوران نوجوانی‌اش اعلام کرده، می‌تواند مانند پوگبا زیر نظر زیدان فرانسوی بدرخشد.
ژائو فلیکس
یکی از با استعدادترین بازیکنان جوان اروپا که در بنفیکا چهره شده و تنها ۱۹ سال دارد، می‌تواند گزینه خوبی برای رئال باشد. بند فسخ ۱۲۰ میلیون یورویی او، یکی از مهم‌ترین موانع جدایی اوست.
سادیو مانه
در این لیست ۵ نفره مانه کمترین احتمال امضای قرارداد با لوس بلانکو را دارد. او علاقه‌ای به جدایی از لیورپول ندارد اما اگر رئالی که به دنبال مهاجم می‌گردد به او پیشنهاد دهد، بعید است مانه این پیشنهاد را رد کند.

بیشتر بخوانید:

استقبال سادیو مانه از پیوستن به رئال مادرید

تگ ها


نقل و انتقالات پل_پوگبا کریستین اریکسن کیلین امباپه ژائو فلیکس سادیو مانه رئال مادرید لالیگا فوتبال