۵ بازیکن مورد نیاز منچسترسیتی

منچسترسیتی می‌تواند با خرید ۵ بازیکن، از همیشه قوی‌تر شود....

پس از قهرمانی گواردیولا در ۳ جام داخلی، منچسترسیتی به جراحی عمیق ترکیب خود نیاز ندارد اما می‌تواند با خرید چند بازیکن تیم خود را کامل‌تر کند. با هم ۵ گزینه مناسب برای منچسترسیتی را بررسی می‌کنیم.
کاستاس مانولاس
منچسترسیتی باید به دنبال جانشینی برای کمپانی باشد و برخی خبر از توافق آن‌ها با مگوایر ۹۰ میلیون پوندی داده‌اند اما بهترین گزینه برای آن‌ها مانولاس است که هم از مگوایر گزینه بهتری است و هم قیمت ۵۳ میلیون یورویی او بسیار به صرفه‌تر است.
تونگای دمبله
فرناندینیو دیگر جوان نمی‌شود و به همین دلیل سیتی باید به دنبال گزینه‌ای برای جانشینی او باشد. رودری از اتلتیکو مادرید یکی از کاندیدهای سیتی است اما سیتی قطعا باید به دنبال دمبله‌ای برود که فصل گذشته در لیگ قهرمانان به شدن سیتی را اذیت کرد.
آرون ون بیساکا
اگر دنیلو بخواهد سیتی را ترک کند، بهترین گزینه برای سمت راست خط دفاعی سیتی ون‌بیساکاست. این بازیکن ۲۱ ساله فصل گذشته در ترکیب کریستال پالاس فوق العاده بود و قیمت پایینی هم دارد. ژائو کانسلو هم مورد توجه سیتی‌زن‌ها قرار گرفته اما کمتر از ون بیساکا برای آن‌ها مفید خواهد بود.
بن چیلول
مدافع چپ تیم ملی انگلستان و لسترسیتی  می‌تواند گزینه خوبی برای آبی‌پوشان شهر منچستر باشد. پپ دوست ندارد فصل را با مندی و زینچنکو پشت سر بگذارد.
ژائو فلیکس
منچسترسیتی مدت‌هاست خرید درجه یکی نداشته و فلیکس ۱۹ ساله که پدیده این فصل فوتبال پرتغال به شمار می‌رود گزینه مناسبی برای آن‌هاست. خرید او می‌تواند تا ۱۰ سال آینده سیتی را بیمه کند اما قیمت ۱۲۰ میلیون یورویی او شاید یک سد برای آن‌ها به شما بیاید.

بیشتر بخوانید:

۵ بازیکن مورد نیاز رئال مادرید

 

تگ ها


گزارش اختصاصی نقل و انتقالات تونگای دمبله ژائو فلیکس منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال