بازیکن نساجی: برای دیدار با پرسپولیس، بازیکنان اصلی‌مان را نداریم!

مهاجم تیم فوتبال نساجی گفت: بسیاری از بازیکنان کلیدی تیم را در اختیار نداریم و برای بازی مقابل تیم پرسپولیس آماده نیستیم....

به گزارش مدال، محمدمهدی نظری، در مورد گلزنی‌اش برای تیم فوتبال نساجی مازندران در بازی با گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: خداراشکر بعد از چندین هفته در پست تخصصی خودم بازی کردم و با گلزنی در این بازی موفق شدم دل مردم و هواداران نساجی را شاد کنم.

وی ادامه داد: از همه بازیکنان ممنونم چون خیلی در این بازی دویدند. ما در هر دو نیمه خوب بودیم، ولی گل‌گهر بعد از گل فشار زیادی روی دروازه ما وارد کرد و در برخی دقایق سوار بر بازی بود. آنها برای گلزنی روی پاس‌های بلند برنامه داشتند، ولی مدافعان ما هوشیار عمل کرده و با دفع توپ و مدیریت بازی به حریف اجازه گل زنی ندادند. در نهایت با کنترل بازی ۳ امتیاز ارزشمند کسب کردیم.

مهاجم تیم فوتبال نساجی مازندران با اشاره به بازی عقب افتاده تیمش مقابل تیم پرسپولیس تصریح کرد: تیم پرسپولیس نسبت به فصل قبل تغییرات زیادی داشت. این تیم نسبت به هفته‌های ابتدایی بهتر شده است. پرسپولیسی‌ها با آمادگی کامل به مصاف تیم ما می‌آیند در حالی که ما آماده بازی نیستیم. ما مهره‌های اصلی خود را در اختیار نداریم اصلا نمی‌دانیم می‌توانیم در این بازی به میدان برویم یا خیر.

نظری در پایان به کناره‌گیری صنیعی‌فر از مالکیت باشگاه نساجی اشاره و خاطرنشان کرد: تغییر گاهی خوب است. فکر می‌کنم این تغییرات به سود ما بود. مردم قائمشهر هم از این تغییر خوشحال هستند و امیدواریم با وجود حدادیان و کادر مدیریتی او، پاسخ محبت هوادارانی که نتایج ضعیف ما را تحمل کردند بدهیم.

تگ ها


محمد مهدی نظری فوتبال ایران محمدمهدی نظری نساجی مازندران پرسپولیس-نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال