بازیکن پرسپولیس باید اخراج می‌شد/ تا کی از داوری‌ها لطمه بخوریم؟

مربی تیم شهرخودرو گفت: اشتباهات داوری در این بازی هم به ضرر شهرخودرو بود. یک پنالتی برای ما گرفته نشد و بازیکن پرسپولیس هم که باید اخراج می‌شد، اخراج نشد....

به گزارش خبرنگار مهر، محمد نوازی مربی تیم شهرخودرو در نشست خبری پایان دیدار تیمش برابر پرسپولیس اظهار داشت: به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم که فوتبال زیبایی بازی کردند. شهرخودرو فوتبالی کاملاً روی زمین و تاکتیکی ارائه داد، اما بدشانس بود. پرسپولیس کار خاصی نکرد و تنها از روی اشتباهات تیم ما به گل رسید.

وی بیان داشت: در این بازی هم داوران مثل دو بازی قبل به ضرر ما اشتباهاتی داشتند که در نتیجه بازی تاثیر گذار بود. ما فیلم بازی را دیدیم و عکس‌هایی هم موجود است که نشان می‌دهد میلاد سرلک بازیکن پرسپولیس مستحق دریافت کارت قرمز بود و داور او را اخراج نکرد.

نوازی در ادامه خاطرنشان ساخت: یک پنالتی هم باید به سود تیم ما گرفته می‌شد که اینگونه نشد تا باز هم مثل هفته‌های گذشته از اشتباهات داوری لطمه بخوریم.

مربی شهرخودرو تصریح کرد: ما تلاش می‌کنیم، زحمت می‌کشیم و برای گرفتن نتیجه به زمین می‌آییم اما اشتباهات داوران باعث می‌شود تا به حق‌مان نرسیم.

تگ ها


محمد نوازی تیم فوتبال شهر خودرو مشهد تیم فوتبال پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران