بازیکن پرسپولیس: تراکتور پیشنهادش را رسما به باشگاه فرستاد!

مهدی عبدی ستاره جوان تیم فوتبال پرسپولیس از پیشنهاد رسمی تیم تراکتور تبریز پرده برداشت...

به گزارش مدال مهدی عبدی مهاجم پرسپولیس و بازیکن جوانی که در دربی، دور رفت برای تیمش گل حساس پیروزی را به ثمر رساند با پیشنهاد جدید از سوی باشگاه تراکتور مواجه شده؛ مهاجم آینده‌داری که از اهداف و برنامه‌هایش برای آینده حرف می‌زند.


در بازی با نساجی چه احساسی داشتی؟
بالاخره بازی مقابل تیم شهرم بود و حس خاصی نسبت به این بازی داشتم.


واقعا دوست داشتی مقابل نساجی پیروز شوید یا بازی با نتیجه تساوی به پایان برسد؟!
نساجی تیمی است که به آن تعلق خاطر دارم اما من الان بازیکن تیم پرسپولیس هستم و طبیعی است که به این تیم متعهد باشم و فقط به برد تیمم فکر کنم، از همین‌رو من دوست داشتم که برنده شویم و از پیروزی تیمم هم خیلی خوشحال شدم چون به سه امتیاز بازی برای رسیدن به صدر خیلی نیاز داشتیم و طبیعی بود که برای رسیدن به این مهم تمام تلاش‌مان را انجام دهیم.


اما حتماً تو هم مانند علیپور حرفت این است که گل می‌زدی شادی نمی‌کردی‌؟
دقیقاً همینطور است که می‌گویید چون من و شجاع هم جدا از علیپور اگر به نساجی گل می‌زدیم شادی نمی‌کردیم چون برای تیم نساجی و هواداران این تیم احترام قائل هستیم‌.


در شرایط 10 و 9 نفره شدن‌تان، پرسپولیس تحت فشار زیادی قرار داشت. در آن شرایط نمی‌ترسیدی که 3 امتیازتان را از دست بدهید‌؟
تیم ما شخصیت برد دارد و با پیروزی‌های متوالی زیادی که کسب کردیم دوباره به همان شرایطی بازگشتیم که همه هواداران‌مان همان انتظار را از ما دارند. شخصیت پرسپولیس کسب بردهای متوالی و صدرنشینی و نهایتاً قهرمانی است، از همین‌رو با وجود 10 نفره شدن و حتی در شرایطی که سیامک هم مصدومیت داشت و ما 9 نفره شدیم، بردمان را حفظ و حتی یکی دو موقعیت خوب گلزنی هم در زمانی که یکی دو بازیکن‌مان را نداشتیم برای گلزنی خلق کردیم که نشان از شخصیت بالا و روح قهرمانی تیم ما دارد که با پرسپولیس عجین شده است.


با وجود چند مدعی قهرمانی دیگر، به کسب چهارمین قهرمانی متوالی‌تان امیدواری؟
قهرمانی نیم فصل پیش‌ در‌آمد خوبی برای قهرمانی‌مان در پایان فصل است. تیم ما روح بزرگی دارد و با کادر فنی کاربلد و مربی و بازیکن و هوادارانی که مانند کوه پشت تیم هستند ما به شکل جدی به کسب عنوان قهرمانی‌مان امیدواریم.


از تراکتور پیشنهاد داشتی؟
بله از تراکتور پیشنهاد رسمی داشتم که حتی به باشگاه پرسپولیس هم این پیشنهاد رسید.


تصمیم خودت و باشگاه در این‌ خصوص چیست؟
من در این رابطه با مدیرعامل باشگاه حرف زدم. ایشان به شدت با جدایی من مخالفت کرد. خود من هم دوست نداشتم از پرسپولیس جدا شوم چون پرسپولیس و هوادارانش را خیلی دوست دارم و فکر می‌کنم در تیمم خیلی می‌توانم پیشرفت داشته باشم.


برای موفقیت در سه جام پیش‌رو چقدر امیدواری؟
ما سه جام حساس را پیش‌رو داریم و برای قهرمانی در آنها خیلی امیدواریم چون توانایی انجام کارهای بزرگ را داریم و این موضوع را در فصل جاری با قهرمانی‌مان در نیم فصل و قهرمانی‌های متوالی‌مان در سال‌های قبل به خوبی ثابت کرده‌ایم بنابر این باز هم می‌توانیم آن قهرمانی و موفقیت‌ها را تکرار کنیم و موجب افتخار و بزرگی خودمان، باشگاه‌مان و هواداران‌مان شویم.


باشگاه الدحیل، مانژوکیچ را به خدمت گرفته. از رویارویی با این بازیکن هراسی در لیگ قهرمانان ندارید؟
ما در چند سال اخیر در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا حضور داشتیم و به بازی مقابل بازیکنان بزرگ عادت کرده‌ایم، از همین‌رو هیچ ترسی از بازی مقابل مانژوکیچ نداریم چه بسا که فصل قبل هم مقابل ژاوی و بقیه بازیکنان بزرگ بازی کردیم و اتفاقاً با قدرت مقابل آنها و تیم‌های همگروه‌مان بازی می‌کنیم.


در غیاب بیرانوند در چند بازی اخیرتان رادو‌شویچ درون دروازه‌تان عملکرد خیلی خوبی داشت واقعاً چه اتفاقی در تیم‌تان رخ داده که حتی در غیاب ستاره‌ها هم نیمکت‌نشینان تیم‌تان عالی کار می‌کنند‌؟
در تیم ما یکدلی و انسجام تیمی به معنای واقعی وجود دارد به همین دلیل هر بازیکنی که به زمین می‌رود در قالب سیستم سرمربی بهترین نمایش را از خودش نشان می‌دهد، از همین‌رو واقعاً خیلی فرقی نمی‌کند که چه بازیکنی در ترکیب قرار می‌گیرد و بازی می‌کند. هدف همه تیم فقط پیروزی و کسب سه امتیاز است و برای کسب برد و موفقیت اتحاد بی‌نظیری بین نیمکت و بازیکنانی که به زمین می‌روند وجود دارد. جدا از این مسائل رادو هم دروازه‌بان خیلی خوب و با تجربه‌ای است که هر بازی که درون چارچوب قرار گرفته بهترین نمایش‌ها را ارائه داده و یکی از عوامل موفقیت تیم ما بوده است.


صحبت از تقویت تیم و جذب بازیکنانی مانند شهریار مغانلو و آل‌کثیر و یکی دو بازیکن دیگر در پرسپولیس است، حضور این بازیکنان شانس بازی تو را کمتر نمی‌سازد؟
من بازیکن حرفه‌ای هستم و با تیمم هم قرارداد حرفه‌ای دارم، به همین دلیل از حضور مهاجمان جدید در پرسپولیس استقبال می‌کنم و می‌دانم که باید خیلی بیشتر از قبل تلاش کنم. جدا از این نکته به این اصل هم شدیداً اعتقاد دارم که وجود رقیبان زیاد و قوی خیلی به پیشرفتم کمک می‌کند و موجب می‌شود تا با شرایط فنی بهتری تمرین و بازی کنم.


در سه جام پیش‌رو شانس تیم‌تان را برای قهرمانی کدام جام بیشتر می‌دانی؟
من فکر می‌کنم شانس‌مان برای قهرمانی لیگ و به قول هواداران برای پوکر قهرمانی خیلی زیاد است اما ما در جام حذفی هم شرایط خوبی داریم و با تجربه‌ای که از چند دوره حضور در لیگ قهرمانان در سال‌های گذشته داشته‌ایم این فصل با تیمی پرمهره و نیمکتی قوی حتی به کسب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا هم خیلی امیدواریم.

 

بیشتر بخونید:

دو بازیکن پرسپولیس در لیست مازاد قرار گرفتند

تگ ها


مهدی عبدی کالدرون انصاریفرد علیپور ماریو مانژوکیچ فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال