بازیکن پیشین چلسی همبازی حسینی و امیری شد

جان اوبی میکل بازیکن نیجریه‌ای سابق چلسی با قراردادی ۲ ساله به ترابزون ترکیه پیوست و همبازی سید مجید حسینی و وحید امیری شد....

به گزارش مدال، باشگاه ترابزون‌اسپور جان‌ اوبی‌میکل را با قراردادی دو ساله که قابلیت تمدید برای سال سوم دارد به خدمت گرفت. رسانه‌های ترکیه‌ای خبر داده‌اند این هافبک نیجریه‌ای به ازای هر فصل 1.5 میلیون یورو از این باشگاه ترکیه‌ای دستمزد خواهد گرفت.
بر اساس گزارش نشریه «فوتو ماچ» ترکیه، در قرارداد اوبی‌میکل بندی وجود دارد که این هافبک 32 ساله باید در 70 درصد بازی‌های سوپرلیگ ترکیه برای آبی‌وعنابی‌های ترابزون به میدان برود و در هر دیداری که به زمین می‌رود حداقل باید 45 دقیقه بازی کند.
جان اوبی‌میکل که بین سال‌های 2006 تا 2017 در تیم فوتبال چلسی عضویت داشت و با این تیم 2 قهرمانی در لیگ برتر انگلیس، 3 قهرمانی در جام حذفی انگلیس، یک قهرمانی در جام اتحادیه انگلیس، یک قهرمانی در جام خیریه انگلیس، یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و یک قهرمانی در لیگ اروپا را تجربه کرد.
این هافبک نیجریه‌ای که پس از جدایی از چلسی برای تیم‌های تیانجین تدا چین و میدلزبرو انگلیس بازی کرده، همبازی سیدمجید حسینی و وحید امیری در ترابزون‌اسپور شد.

بیشتر بخوانید:

مدافع تراکتور به پارس جنوبی پیوست

 

 

تگ ها


ترابزون اسپور وحید امیری مجید حسینی نقل انتقالات اخبار نقل و انتقالات جان اوبی میکل فوتبال