Banner

بازیکن کلیدی تراکتور در آستانه جدایی قرار گرفت

مدافع جوان تراکتور با پیشنهاد مناسبی از یک باشگاه یونانی مواجه شده و احتمالا پیش از شروع فصل مقدمات جدایی اش را فراهم سازد....

گفته می‌شود که بازیکن تراکتور راهی لیگ یونان خواهد شد.

به گزارش مدال، ایلنا نوشت: شنیده‌ها حاکی از آن است که سرخپوشان تبریزی در حال از دست دادن یکی دیگر از ستاره‌های کلیدی فصل گذشته خودشان هستند و این بازیکن کسی نیست جز ایمان سلیمی، مدافع جوان و مستحکم تراکتور که فصل گذشته از بهترین‌های این تیم بود و نقش کلیدی در ترکیب داشت در آستانه جدایی از تراکتور و پیوستن به لیگ یونان قرار دارد.

اوفی سرته، نام تیمی است که با سلیمی وارد مذاکرات جدی شده و حتی گفته می‌شود طرفین برای امضای قرارداد همکاری 3 ساله به توافق رسیده‌اند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد احتمالاً طی روزهای آتی شاهد نهایی شدن این انتقال پر سرو صدا خواهیم بود.

اوفی سرته پیش از این در دو مقطع دیگر یعنی نیم فصل و ابتدای فصل گذشته هم خواهان به خدمت گرفتن سلیمی بود که هربار به دلیلی این انتقال نهایی نشد ولی به نظر می‌رسد این بار دیگر این همکاری قطعی می‌شود.

سلیمی با وجود اینکه با تراکتور قرارداد دارد ولی کار او برای جدایی از جمع نفرات این تیم سخت نیست چرا که با توجه به بندی که در قرارداد این بازیکن وجود دارد می‌تواند در صورت داشتن پیشنهاد اروپایی با پرداخت 500 هزار دلار بند جدایی خود را فعال کرده و بدون مشکل قراردادش را با سرخپوشان تبریزی فسخ کند. مبلغی که با توجه به قیمت‌های حال حاضر بازیکنان برای بازیکنی با شرایط سنی و سطح فنی ایمان سلیمی بسیار ناچیز به نظر می‌رسد و این مشکل بزرگی برای تراکتور است.

سلیمی چندی پیش صفحه رسمی لیگ یونان را هم در فضای مجازی دنبال کرده تا نشان دهد عزمش برای سفر به این کشور و حضور در تیم اوفی سرته جدی است.

اخبار مرتبط:

گزارش تمرین تراکتور/ تمرین اختصاصی اسدی و درخشش انصاری + تصاویر

مظاهری: قهرمانی تراکتور را عقب می‌اندازند!

تگ ها


ایمان سلیمی نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات تراکتور اخبار تراکتور فوتبال