بازی باید به سود ما به پایان می‌رسید/ همه بازیکنانم همدل بودند

اهواز- سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری اهواز گفت: در بازی با مس جز برد، چیزی لیاقت بازیکنانم نبود و همه درون زمین و بیرون زمین برای کسب نتیجه همدل بودند و بازی باید به سود ما به پایان می رسید....

به گزارش خبرنگار مهر، کیاوش علاسوند شامگاه پنجشنبه پس از تساوی تیمش مقابل تیم مس سونگون تبریز در نشست خبری، اظهار کرد: مس یکی از بهترین تیم‌های فوتسال ایران است و در بازی امروز دو گل از روی اشتباهات فردی دریافت کردیم اما خیلی خوب روبه‌روی تیم بزرگی چون مس جبران کردیم و بازیکنانم به این باور رسیده‌اند که می‌توانند بازی را برگردانند.

وی گفت: خوشحالم که همه توانایی بازیکنانم را دیدند چرا که آنها فوق العاده هستند و در بازی با ساوه نیز بازیکنانم مثل امروز خوب و توانمند بازی کردند ولی با یک اشتباه داور به بازی برنگشتیم.

سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری اهواز تصریح کرد: مطمئن باشید این جوانان کار فوق‌العاده‌ای می‌کنند؛ حفاری تیم و باشگاه بزرگی است و می‌تواند به جدول بر گردد و مجدداً خودش را در لیگ برتر نشان دهد.

علاسوند در خصوص علت شکست‌های ملی حفاری اهواز در هفته‌های گذشته بیان کرد: مشکل اصلی من بودم، شاید من در چینش بازیکنان و نحوه به‌کارگیری آنها اشتباه داشتم و فکر می‌کنم اکنون بازیکنانم هماهنگ‌تر شده‌اند و اتفاقات خوب برای باشگاه خواهد افتاد.

بازی تیم‌های ملی حفاری اهواز و مس سونگون تبریز در هفته پنجم مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور با تساوی سه بر سه به پایان رسید.

تگ ها


باشگاه ملی حفاری اهواز فوتسال ورزش خوزستان