بازی با پیکان به تعویق نمی‌افتد/ پنجره نقل و انتقالات ما باز شده

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت با بیان اینکه پنجره نقل و انتقالات این باشگاه باز شده است، گفت: قرار نیست دوباره بازی ما با پیکان در هفته نخست لیگ برتر به تعویق بیافتد....

علی عیسی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره گمانه زنی‌هایی که از احتمال تعویق دوباره بازی صنعت نفت با پیکان در هفته نخست لیگ برتر صورت گرفته است، گفت: اطلاعی از این خبرها ندارم. طبق برنامه، بازی ما با پیکان روز سه شنبه این هفته برگزار می‌شود و مشکلی نیست. وقتی شهر تهران به خاطر کرونا تعطیل نشده است پس شهرهای دیگر هم تعطیل نخواهد شد.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت درباره اینکه گفته می‌شود مشکلاتی از جمله محرومیت این باشگاه و نداشتن بازیکن کافی باعث شد سازمان لیگ دیدار هفته گذشته نفت با پیکان را لغو کند، تصریح کرد: خیر این‌طور نیست. آن بازی با نظر و اعلام سازمان لیگ به تعویق افتاد. ضمن اینکه تیم ما دیگر از نقل و انتقالات محروم نیست.

عیسی زاده در پاسخ به این سئوال که «محرومیت صنعت نفت از نقل و انتقالات دقیقاً چه زمانی رفع شده است در حالی که تا سه روز پیش این اتفاق نیفتاده بود؟» گفت: خیلی وقت است پنجره نقل و انتقالاتمان باز شده است. نمی‌شود همیشه تمام جزئیات را گفت!

وی همچنین درباره شرایط تیم صنعت نفت خاطرنشان کرد: وضعیت خوب است اما یک مقدار کار را دیر شروع کردیم و هنوز به آمادگی کامل نرسیده‌ایم. البته با تاخیری که در روند کارها پیش آمد، به نسبت خوب کار کرده‌ایم.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت در خصوص دلیل شروع به کار دیرهنگام این باشگاه گفت: یک مقدار به خاطر انتخاب هیات مدیره زمان از دست رفت. این یک بحث تکراری است که هر سال اتفاق می‌افتد و تیم نقل و انتقالات را از دست می‌دهد.

عضو مجمع فدراسیون فوتبال در پایان درباره تایید اساسنامه پیشنهادی فدراسیون در فیفا و برگزاری مجمع در تاریخ هشتم آذر گفت: تا حدودی پیگیر این بحث بوده‌ایم. یکسری موارد هست که باید برای اساسنامه پیشنهاد بدهیم. فرم‌هایی هم برای اعضای مجمع ارسال شده است و تا ۲۸ آبان فرصت داریم.

تگ ها


تیم فوتبال پیکان تهران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تیم صنعت نفت آبادان علی عیسی زاده