بازی با گل گهر دشوار بود/ با حداقل امتیاز به اهواز بر می‌گردیم

سیرجان - مربی فولاد خوزستان با اشاره به اینکه گل گهر تیمی پر مهره و خوب است، گفت: بازی دشواری داشتیم و با حداقل امتیاز از سیرجان می‌رویم....

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی هاشمی نسب چهارشنبه شب در نشست خبری بعد از بازی گل‌گهر سیرجان – فولاد خوزستان در خصوص دقایق ابتدایی بازی و گل اول گل‌گهر عنوان کرد: بازی را خوب شروع کردیم، می‌دانستیم بازی سختی را پیش رو داریم. کنترل بازی در آغاز دست ماه بود. نظرمان در خصوص یک صحنه قبل از پنالتی این است که خطای هند شد اما در مجموع نظری نمی‌دهم و امیدوارم که درست بوده باشد، چون حیطه ما نیست در مورد داوری صحبت بکنیم.

هاشمی نسب در رابطه با گل اول گل‌گهر و تصمیم داوری در مورد این گل گفت: پنالنی شد، پنالتی را دروازه‌بان ما گرفت، تکرار شد، به هر حال راجب آن هم صحبتی نداریم چون نظر داور بوده است.

وی در رابطه با روند بازی بعد از دریافت گلی که تیم خوزستان داشت، ابراز داشت: بعد از گل خوردن‌مان به بازی برگشتیم و توانستیم در ادامه بازی را کنترل کنیم و روند بازی را در دست بگیریم.

مربی فولاد در مورد گلی که به ثمر رساندند، اظهار داشت: شرایط بازی داشت خوب پیش می‌رفت که به گل مساوی رسیدیم، روی کار تاکتیکی‌مان که در طول ۳ - ۴ روز بعد از بازی فولاد – استقلال انجام داده بودیم، توانستیم به گل برسیم.

وی در خصوص ادامه بازی بعد از به تساوی رسیدن، بیان کرد: بعد از گل هم من فکر می‌کنم خوب بازی کردیم، بچه‌هایمان دوندگی خوبی انجام دادند، توانستیم در ضد حمله‌ها خطرناک باشیم، تا دقیقه ۹۰ که پنالتی را به هر حال از دست دادیم.

هاشمی نسب در پایان افزود: با حداقل امتیاز داریم از اینجا می‌رویم با توجه به اینکه تیم سیرجان یک تیم پر مهر و تیم خوبی بود، بازی سختی را ما گذراندیم، جا دارد همین جا تشکر کنم از بازیکنان تیم سیرجان که توی یک صحنه فرپلی انجام دادند و توپ را به بیرون زدند.

تگ ها


مهدی هاشمی نسب تیم فوتبال فولاد خوزستان لیگ برتر فوتبال ایران