بازی حریف قابل پیش‌بینی بود/ فرصت‌های خوبی را خلق کردیم

آبادان- سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان با اشاره به اینکه بازی حریف قابل پیش‌بینی بود، گفت: به همین علت فرصت‌های خوبی را خلق کردیم اما در زدن توپ‌های آخر دقت نداشتیم....

به گزارش خبرنگار مهر، سیروس پور موسوی عصر امروز پس از پیروزی تیمش در هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور در نشست خبری، بیان کرد: برای تیم شدن نیاز به زمان داریم و همچنان در بخش‌هایی مشکل داریم و به بازیکنان تیمم تبریک می گویم که امروز با تمام وجود بازی کردند.

وی افزود: آنها به عشق هواداران تمام سختی‌ها را تحمل می‌کنند تا سه امتیاز شیرین را به مردم آبادان هدیه دهند.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان با اشاره به اینکه تا پایان فصل زمان زیادی داریم، اظهار کرد: همه باید صبوری کنند و در چنین لیگ فرسایشی توانستیم تیم خوبی را جمع کنیم چرا که بومی و جوانی تیم ما، همه را به آینده امیدوار کرده است.

پور موسوی در مورد کم گل زدن تیمش، گفت: امروز چهار بازیکن ما به علت سرماخوردگی نتوانستند تیم ما را همراهی کنند؛ طالب ریکانی با شرایط سختی بازی کرد اما ما به بازیکنانی که روی نیمکت داریم، اعتقاد داریم و امروز هم به آنها فرصت دادیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان در خصوص فاصله کم مسابقات بیان کرد: قبل از هر مسابقه تنها یک جلسه تمرین می‌کنیم اما بعد از بازی با نساجی ما ۱۵ روز بازی نکردیم و با این شرایط تیم ریتم خود را از دست می‌دهد.

وی گفت: ما از فدراسیون درخواست کردیم اما با ما همکاری نکردند و جواب نامه ما را ندادند.

تیم صنعت نفت آبادان در هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور عصر امروز با دو گل تیم نفت مسجدسلیمان را شکست داد.

تگ ها


سیروس پورموسوی تیم صنعت نفت آبادان تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان