بازی خداحافظی گلر فرانسوی در رئال مادرید

آلفونس آرئولا امشب آخرین بازی خود با پیراهن رئال را انجام خواهد داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آخرین تمرین رئال برای بازی با لگانس که یک دیدار تشریفاتی است، روز گذشته در کمپ والدبباس به انجام رسید و ساعاتی بعد زین الدین زیدان فهرست ۲۳ نفره تیمش را اعلام کرد. در این فهرست تیبو کورتوا بهترین دروازه بان این فصل لالیگا حضور ندارد و زیزو به وی استراحت داده است.

به این ترتیب فرصت برای آلفونس آرئولا گلر فرانسوی رئال فراهم شده تا آخرین بازی خود با پیراهن این باشگاه را انجام دهد. آرئولا تابستان گذشته قرضی از پی اس جی به رئال پیوست و در پایان فصل به تیم سابق خود باز خواهد گشت.

کورتوا در بازی برابر ویارئال از ناحیه سر ضربه بدی دریافت کرد ولی ترجیح داد تا پایان در میدان بماند و با دو واکنش عالی خود در دقایق پایانی مانع فروپاشی دروازه رئال شد. 

آرئولا در ابتدای فصل و در مقطعی که کورتوا زیر فشار هواداران بود، توانست به ترکیب اصلی هم برسد ولی مجددا به نیمکت بازگشت. فصل بعد آندره لونین دروازه بان جوان اوکراینی رئال به عنوان ذخیره کورتوا در رئال محسوب خواهد شد.

برای بازی امشب ادن هازارد و مارسلو هم غایب هستند و هدف این است که در بهترین شرایط به بازی برگشت برابر سیتی برسند. خامس و گرت بیل هم به دلایل فنی غایب خواهند بود.

بیشتر ببینید:

تمرینات رئال مادرید برای دیدار با لگانس/ ویدیو

برترین لحظات گرث بیل در رئال مادرید/ ویدیو

 

 

 

تگ ها


آرئولا پاری سن ژرمن فوتبال جهان تیبو کورتوا رئال مادرید فوتبال