Banner

بازی خیریه ستاره های آبی به نفع کودکان سیستینوزیس

پیشکسوتان استقلال ساعت 17 چهارشنبه این هفته در ورزشگاه شهید شیرودی پا به توپ می شوند و به مصاف کودکان مبتلا به سیستینوزیس می روند....

به گزارش مدال، آنچه ستاره های آبی پوش دهه های قبل را بعد از مدتها به امجدیه تهران می کشاند، بازی خیریه به نفع کودکان بیمار تحت حمایت بنیاد نیکوکاری فرشته هاست.
تماشای این دیدار برای عموم رایگان است و هدف ستاره های آبی آشنایی مردم با این بیماری و حمایت از کودکان مبتلا به سیستینوزیس است.
سیستینوزیس یک بیماری غیر واگیر و بیماری نادر ژنتیکی است که کلیه ها را به مرور از کار می اندازد.
ستاره های آبی می خواهند با همکاری بنیاد نیکوکاری فرشته ها جامعه را از این بیماری آگاه کنند و کودکان مبتلا به سیستینوزیس را تحت حمایت قرار بدهند تا به راحتی در مدارس و کنار سایر کودکان درس بخوانند.
به گفته محمد نوری، سرمربی تیم پیشکسوتان استقلال که احتمال دارد روز چهارشنبه تیم کودکان مبتلا به سیستینوزیس را مقابل آبی پوشان هدایت کند، تاکنون حضور علی جباری، جواد قراب، رضا نعلچگر، شاهین بیانی، محمدرضا شکورزاده، سیروس دین محمدی، علیرضا اکبرپور، هاشم حیدری، علی موسوی، رضا حسن زاده، بهروز پرورشخواه، علی چینی، مصطفی اردستانی، ایوب اصغرخانی و ... در این بازی قطعی شده و قرار است چهره هایی نظیر نیکبخت، برهانی، نوازی، طباطبایی، برومند، عمران زاده و ... هم در این حرکت خیریه حاضر باشند.

 

بیشتر بخوانید:

استقلال دن کیشوت وار با دشمن فرضی می جنگد

تگ ها


باشگاه استقلال پیشکسوتان استقلال دیدار خیریه استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال