بازی ۲۰ دقیقه متوقف شد / بازیکنان در چمن استراحت کردند

اهواز - صنعت نفت آبادان در حالی در خانه موفق به شکست تیم پارس جنوبی جم شد که این بازی به علت قطع برق ۲۰ دقیقه متوقف شد....

به گزارش خبرنگار مهر، از سری رقابت‌های هفته بیست و دوم لیگ برتر باشگاه‌های کشور یکشنبه‌شب تیم‌های صنعت نفت آبادان و پارس جنوبی جم به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با پیروزی دو بر صفر صنعت نفت آبادان به پایان رسید.

* گل‌های صنعت نفت در این بازی را رضا جبیره (۳۱) و محمود مطلق‌زاده (۷۰) به ثمر رساندند.

* این بازی را مرتضی منصوریان با کمک قهرمان نجفی و یعقوب سخندان سوت زد و در آن به محمود مطلق‌زاده، مصطفی احمدی (صنعت نفت) و محمود شفیعی (پارس جنوبی) کارت زرد نشان داد.

*صنعت نفت آبادان در این بازی با ترکیب: محمد دریس، جعفر سلمانی، محمد اهل‌شاخه، سید محمد قریشی، عقیل کعبی، مصطفی احمدی، محمدرضا غبیشاوی (۶۳- مهدی مؤمنی)، محمود مطلق‌زاده (۸۳- امید حامدی‌فر)، طالب ریکانی، میلاد جهانی و رضا جبیره (۷۶- احمد شریعت‌زاده) و هدایت بهنام سراج وارد میدان شد.

* پارس جنوبی جم نیز با ترکیب مسعود پورمحمد، فریبرز گرامی، میلاد باقری، میلاد خدایی‌اصل، آدام همتی (۷۶- احمد بهاروندی)، محمود شفیعی، نیما انتظاری، شهرام گودرزی، پوریا آریاکیا (۶۵- متین کریم‌زاده)، رضا خالقی‌فر و امین منوچهری (۷۶- محمد نوری) و هدایت هومن افاضلی در برابر حریف صف آرایی کرد.

* تیم‌های صنعت نفت آبادان و پارس جنوبی جم بعد از دوری چهار ماهه از شرایط مسابقات رسمی در حالی برابر هم صف‌آرایی می‌کردند که هر دو تیم وضعیت نسبتاً مشابهی داشتند. مشکلات مالی تیم‌های تحت پوشش وزارت نفت و غیبت چند بازیکن اصلی از جمله نکات مشابه در تیم‌های نفت آبادان و پارس جم در بازی یکشنبه شب محسوب می‌شدند.

* نیمه اول تا دقیقه ۲۷ بدون حادثه خاصی پیش می‌رفت و توپ اکثراً در میانه میدان بین بازیکنان دوتیم ردوبدل می‌شد که ناگهان برق استادیوم تختی آبادان قطع شد و داور مسابقه ناچار به توقف جریان بازی گردید. پس از سپری شدن حدود ۲۰ دقیقه، مشکل برق ورزشگاه برطرف شد و بازیکنان تیم نفت آبادان در دقیقه ۳۱ روی یک ضربه شروع مجدد با ضربه نهایی رضا جبیره دروازه پارس جنوبی را گشودند تا وقت نخست را با برتری به پایان برسانند.

* زردپوشان صنعت نفت در نیمه دوم ابتدا به حفظ نتیجه پرداختند و بعد از کنترل فشار اولیه پارس جنوبی رفته رفته به دروازه تیم میهمان نزدیک شدند و در دقیقه ۷۰ روی یک کار ترکیبی با ضربه محمود مطلق زاده به گل دوم دست یافتند تا این دیدار خانگی را با پیروزی تمام کنند و به ادامه لیگ برای کسب سهمیه آسیایی امیدوارتر شوند.

* تعدادی از هواداران آبادانی از بالای ساختمان‌های مجاور ورزشگاه به تماشای بازی پرداختند.

* عیسی آل کثیر، عبدالله ناصری و مسلم مجدمی سه بازیکن نفت آبادان و بابک حاتمی بازیکن شاهین بوشهر به دلیل محرومیت در این مسابقه غیبت داشتند.

* بختیار رحمانی و سید فاخر تهامی از نفت آبادان و علی عبدالله زاده، محسن فروزان، مگنو باتیستا، محمد ابراهیمی، ایمان باصفا و امیرحسین رفیعی از پارس جم به‌خاطر مصدومیت قادر به همراهی تیم‌هایشان در این دیدار نشدند.

* بازیکنان در بین دو نیمه به دلیل قطع بودن برق رختکن‌های ورزشگاه نتوانستند راهی رختکن شوند و در همان کناره زمین چمن به سپری کردن استراحت ۱۵ دقیقه‌ای پرداختند.

تگ ها


تیم فوتبال پارس جنوبی جم تیم صنعت نفت آبادان فوتبال آبادان