بازی دوستانه یونایتد به دلیل نتیجه تست کرونا لغو شد

بازی دوستانه و دستگرمی منچستریونایتد و استوک‌سیتی به دلیل مثبت شدن تست کرونا سرمربی استوک لغو شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، درحالیکه منچستریونایتد دیروز قصد داشت در محل مرکز تمرینی خود کرینگتون، دیداری دوستانه و دستگرمی با استوک‌سیتی برگزار کند، در آخرین لحظه از مثبت شدن تست کرونای مایکل اونیل، سرمربی استوک اطلاع پیدا کرد و این موضوع باعث شد دیدار دو تیم لغو شود.

درحالیکه شاگردان اوله گنار سولسشر خود برای بازگشت لیگ برتر آماده می‌کنند و در اولین بازی‌شان قرار است روز ۱۹ ژوئن به مصاف تاتنهام بروند، یونایتدی‌ها قرار بود دیروز طبق توافق قبلی با استوک‌سیتی در مجموعه تمرینی‌شان کرینگتون یک بازی دوستانه انجام دهند.

بازیکنان دو تیم برای انجام این بازی وارد مجموعه تمرینی کرینگتون شدند ولی کمی بعد و پیش از شروع بازی دوستانه، بازیکنان استوک این مرکز را ترک کردند.

گفته می‌شود استوک‌سیتی در حال گرم کردن و آماده‌سازی خود بوده که از سازمان لیگ برتر به این تیم اطلاع داده می‌شود که نتیجه تست کرونای مایکل اونیل سرمربی این تیم که یک روز قبل گرفته شده بوده، مثبت بوده.

بعد از ترک مجموعه کرینگتن توسط بازیکنان استوک، شاگردان سولسشر به تمرین عادی در این مجموعه ادامه دادند.

رسانه‌های انگلیسی می‌گویند بازیکنان منچستریونایتد و استوک‌سیتی در جریان این ماجرا هیچ تماسی با هم نداشتند و در نتیجه هواداران یونایتد نباید نگران سلامت بازیکنان و کادر فنی تیم‌شان باشند.

بیشتر بخوانید:

درگذشت اسطوره منچستریونایتد

منچستر یونایتد و یک نا امیدی بزرگ نقل و انتقالاتی

 

 

تگ ها


ویروس کرونا کرونا کرونا فوتبال منچستر یونایتد فوتبال