بازی زیرکانه رئال در نقل‌وانتقالات برای خریدهای بزرگ

مسئولان باشگاه رئال مادرید بازی زیرکانه‌ای را در این تابستان به راه انداختند و به این ترتیب با منحرف کردن افکار عمومی مقدمات برای خریدهای بزرگ خود در تابستان آینده را فراهم ساختند....

مسئولان باشگاه رئال مادرید بازی زیرکانه‌ای را در این تابستان به راه انداختند و به این ترتیب با منحرف کردن افکار عمومی مقدمات برای خریدهای بزرگ خود در تابستان آینده را فراهم ساختند.

به گزارش مدال؛ در ماه‌های اخیر رسانه‌های مختلف جهان اخبار متعددی در خصوص علاقه باشگاه رئال مادرید به جذب «نیمار جونیور» منتشر کردند اما واقعیت امر این‌ست که کهکشانی‌ها از ابتدا نیز تمایلی به خرید ستاره برزیلی نداشتند و به این ترتیب مقدمات خرید بزرگ‌شان در تابستان آینده را فراهم کردند.

روز گذشته روزنامه «اسپورت» اسپانیا، مسئولان باشگاه رئال در کش‌وقوس‌های شایعات تابستانی و با استفاده از انحراف افکار عمومی، با خیالی آسوده و در آرامش با «کیلیان امباپه» ستاره جوان باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به توافق شخصی رسیده‌اند و «ناصر الخلیفی» را نیز در جریان مذاکرات خود قرار داده‌اند.

حال «پاریسین» نیز با تایید این خبر افزود که «زین‌الدین زیدان» هم‌وطن خود را برای پیوستن به رئال مادرید متقاعد کرده و هواداران هم از این انتقال استقبال می‌کنند. جالب‌تر اینکه «پاریسین» مدعی شد علاوه بر امباپه، «پل پوگبا» نیز در تابستان به طور قطع راهی «سانتیاگوبرنابئو» خواهد شد و به این ترتیب جمع فرانسوی‌های رئال افزایش خواهد یافت.

بیشتر بخوانید:

رئال مادرید و بمب نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰

تگ ها


رئال مادرید کهکشانی‌ها اخبار نقل و انتقالات بمب نقل و انتقالات شایعات نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات نقل و انتقالات رئال نقل و انتقالات رئال مادرید فوتبال جهان کیلیان امباپه امباپه رئال