بازی سختی با استقلال داریم/نشان میدهیم باخت به پرسپولیس اتفاق بود

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: می‌خواهیم در دیدار با استقلال نشان بدهیم باخت‌مان به پرسپولیس اتفاق بوده است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، سیروس پورموسوی بعدازظهر امروز یکشنبه در نشست خبری پیش از بازی استقلال با صنعت نفت که در سازمان لیگ برگزار شد، شرکت کرد.

پورموسوی با تشریح شرایط تیم صنعت نفت گفت: بازی سختی برای هر دو تیم است. در بازی هفته اول مقابل پرسپولیس بازنده بودیم و می‌خواهیم مقابل استقلال نشان بدهیم آن باخت اتفاق بوده است.

سرمربی صنعت نفت درباره مصدومیت بازیکنان استقلال تاکید کرد: مصدومیت جزوی از ورزش است. ورزش حرفه‌ای همین است و شاید گریبانگیر ما هم بشود. باشگاه باید آماده باشد تا از نفرات جوان استفاده کند.

پورموسوی درباره عملکرد درخشان طالب ریکانی در این فصل گفت: این فصل طالب را یک خط جلوتر آورده‌ایم که نشان داده است در خط حمله قابلیت دارد. او کار تیمی ما را تکمیل می‌کند. ثمره کار گروهی به نام طالب نوشته می‌شود.

وی در خصوص اهداف صنعت نفت در این فصل تصریح کرد: دو هدف برای خودمان مشخص کرده‌ایم. اولین هدف، کوتاه مدت است و تشکیل یک تیم خوب در حد نام صنعت نفت. هدف دوم ساختن تیمی است که جوانگرایی کنیم تا مشکلات این فصل برای سال‌های بعد نباشد. در آینده بیشتر از این بازیکنان صحبت می‌شود. جوانان در این چهار هفته هم نشان دادند که ما اشتباه نکردیم.

پورموسوی درباره میزان استفاده اش از بازیکنان جوان یادآور شد: باتوجه به حریفان سعی کردیم از جوانان استفاده کنیم. مطمئنم فردا هم از آنها استفاده می‌کنیم.

سرمربی صنعت نفت در پایان در خصوص داوری‌های لیگ برتر هم گفت: داورها هم مثل ما جایز الخطا هستند. باید دست به دست هم بدهیم تا مشکل حل شود. داوران جوان نیاز به حمایت دارند.

بیشتر بخوانید:

توضیح فکری درباره اختلاف نطر مرفاوی و عمران زاده

شما هم بنویسید: استقلال فکری نیازمند حمایت!

 

تگ ها


تیم صنعت نفت آبادان سیروس پورموسوی تیم فوتبال استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال