بازی سختی با پیکان داریم/رحمتی سردمدار جوانگرایی است

مربی تیم فوتبال شهرخودرو گفت: پیکان از بازیکنان و کادر فنی خوبی بهره می برد و بازی سختی مقابل این تیم پیش رو داریم....

به گزارش خبرنگار مهر، محمد نوازی در نشست خبری آنلاین قبل از مسابقه پیکان و شهرخودرو در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران گفت: ابتدا وظیفه خودم می دانم تا درگذشت محمود یاوری را به جامعه ورزش ایران و خانواده این مربی بزرگ تسلیت بگویم. امیدوارم روحشان قرین رحمت الهی قرار بگیرد.

مربی تیم فوتبال شهرخودرو افزود: بازی خیلی سختی مقابل پیکان داریم. آنها با وجود جابه جایی‌هایی که در کادر فنی خود داشتند، سرمربی خوبی به اسم مهدی تارتار دارند. پیکان نسبت به شهر خودرو سال‌های بیشتری در لیگ برتر بوده و تجربه کافی را کسب کرده است. فکر می‌کنم بازی مشکلی مقابل این تیم پیش رو داریم.

نوازی درباره شرایط شهر خودرو افزود: خوشبختانه رفته رفته به شرایط ایده آل فنی نزدیک می‌شویم. با توجه به نتیجه‌ای که در هفته اول گرفتیم، اعتماد به نفس بازیکنان بهتر شده است و امیدوار هستیم در ادامه رقابت‌های لیگ برتر بتوانیم مثمر ثمر ظاهر شده و نتیجه دلخواهمان را بگیریم. سعی می‌کنیم انگیزه بازیکنان را بیشتر کنیم تا بتوانیم پاسخگوی محبت مردم مشهد و هواداران شهرخودرو باشیم.

وی ادامه داد: امیدوار هستم فرصت کافی برای رسیدن به جایگاه مناسب داده شود تا بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

نوازی درباره جوانگرایی به وجود آمده در بین مربیان لیگ برتری تصریح کرد: جا دارد از حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو که به مربیان جوان اعتماد کرده، تشکر کنم. رحمتی سردمدار این موضوع در بین ما است و امیدوارم بتوانیم نتایج خوبی را بگیریم و انتظارات هواداران شهرخودرو را برآورده کنیم.

نوازی که اسمش به عنوان سرمربی شهر خودرو به سازمان لیگ ارائه شده در این باره گفت: چون مهدی رحمتی مدرک مربیگری نداشت، این اتفاق افتاده، ولی سرمربی تیم و تصمیم گیرنده نهایی ایشان است که ما در این راه به او کمک می‌کنیم.

تگ ها


محمد نوازی لیگ برتر فوتبال ایران محمود یاوری تیم فوتبال شهر خودرو مشهد