بازی سختی برابر پیکان داریم/ تراکتور به دنبال بازی زیبا است

تبریز- مربی تیم فوتبال تراکتور با بیان اینکه تیمش بازی سختی برابر پیکان دارد، گفت: امیدوارم فردا بتوانیم در خانه تیم پیکان را شکست دهیم....

به گزارش خبرنگار مهر، علی نیکبخت عصر امروز پنج شنبه در نشست خبری قبل از بازی تراکتور با پیکان تهران به خبرنگاران گفت: تیم ما به دنبال ارائه بازی خوب و زیبا است که هواداران از دیدن بازی لذت ببرند و همچنین به دنبال کسب امتیازات لازم هستیم.

وی با بیان اینکه تراکتور روز به روز بهتر می‌شود، افزود: برای تغییر تاکتیک و پیاده سازی برنامه‌های مدنظر خود نیاز به زمان داریم، ما به چیزی که می‌خواهیم نزدیک می‌شویم.

نیکبخت با اشاره به اینکه شجاعی هم بازیکن خوب و بین المللی بوده و هم سرمربی باهوشی است، افزود: او در امر بازیگری موفق بوده و یک بازیکن ملی و بین‌المللی است، در این دو هفته‌ای که با وی همکاری داشته‌ام به این نکته پی بردم و متوجه شدم که خیلی هوش خوبی دارد و می‌تواند در آینده مربی موفقی برای کشورمان باشد.

وی در خصوص احتمال بازی کردن مسعود شجاعی در دیدار برابر پیکان گفت: اینکه مسعود شجاعی فردا در ترکیب حضور دارد یا نه، دست خودش است ولی خیلی دوست دارد که تیم را بیرون هدایت کند اما هر زمان که صلاح بداند با توجه به اینکه تست کرونای او منفی شده، به کمک تیم می‌آید و بازی می‌کند.

مربی تراکتور با اشاره به اینکه بازی فردا برابر پیکان سخت و مهم است، ادامه داد: نقاط ضعف و قوت تیم مقابل را آنالیز کردیم و دراین خصوص برنامه‌های خاصی داریم.

نیکبخت با تاکید بر اینکه مهدی تارتار به عنوان سرمربی پیکان و دیگر اعضای کادر فنی این تیم خوب و موفق هستند، گفت: تارتار مربی باهوشی است، آنها سال گذشته نشان دادند که تیم موفقی هستند. امسال هم تا حدودی شروع خوبی داشتند.

وی ادامه داد: امیدوارم فردا بتوانیم با انجام یک بازی زیبا و جوانمردانه، سه امتیاز را کسب کنیم و دل هواداران پرتعداد تراکتور را شاد کنیم.

مربی تراکتور ادامه داد: برای هماهنگی بین بازیکنان کمی نیاز به زمان داریم و برنامه‌های مختلفی در زمین پیاده می‌کنیم. فشار روی بازیکنان تراکتور زیاد است و آنها فقط یک روز در این هفته استراحت داشتند.

وی در خصوص مصدومان و محرومان تیمش برای بازی مقابل پیکان نیز گفت: محرومی نداریم ولی محمدرضا خانزاده و محمد خرم الحسینی را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهیم داشت.

دیدار تیم‌های تراکتور و پیکان از هفته هفتم لیگ برتر فوتبال فردا جمعه از ساعت ۱۵:۱۵ در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار می‌شود.

تگ ها


تیم فوتبال پیکان تهران باشگاه تراکتورسازی تبریز علی نیکبخت