بازی عجیبی بود/ چوب کم تجربگی را خوردیم

تبریز- سرمربی تیم پیکان با اشاره به اشتباهات بازیکنان تیمش برابر تیم باتجربه تراکتور گفت: بازی عجیبی بود و دو گل به تراکتور هدیه دادیم....

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی تارتار امشب بعداز شکست تیمش برابر تراکتور در نشست خبری با بیان اینکه بازی را خوب شروع کردیم، افزود: به بازی مسلط بودیم تا اینکه گل اول را روی اشتباهات چند تا از بازیکنان مان که به شرح وظایف شأن عمل نکردند دریافت کردیم.

تارتار در خصوص گل دوم تراکتور نیز گفت: وقتی می‌خواستیم بعداز گل اول تراکتور به خودمان بیاییم و نتیجه را جبران کنیم روی یک غفلت و اشتباه گل دوم را خوردیم و وضعیت ما بدتر شد و بعداز اینکه گل اول را زدیم بلافاصله گل سوم را خوردیم و کار سخت شد.

سرمربی پیکان با اشاره به اینکه امروز اشتباهات فاحشی داشتیم، ادامه داد: تیم جوانی هستیم و بازیکنان کم سن دچار اشتباه شدند و دو گل به حریف هدیه دادیم.

وی با بیان اینکه امروز روز پیکان نبود، گفت: جلو بازیکنان باتجربه اشتباه کردن، تاوان دارد و در نیمه دوم هم خوب نبودیم و در پایان بازی نیز یک پنالتی خراب کردیم تا روز بدمان تکمیل شود.

تارتار با اشاره به اینکه باید بیشتر روی تیم کار کنیم، افزود: مسئولیت این شکست با من است و در بازی‌های بعدی باید این نتیجه را جبران کنیم. امروز چوب کم تجربگی مان را خوردیم.

تیم فوتبال تراکتور در چارچوب هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور به مصاف پیکان رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه سه بر یک از پیش‌رو بردارد.

پیروزی شیرین شاگردان شجاعی در خانه باعث شد تا تراکتور با «پیکان» به جمع مدعیان بازگردد.

مهدی تیکدری، اشکان دژاگه و محمد عباس‌زاده در این دیدار خانگی برای تراکتور تبریز گلزنی کردند.

شاگردان مسعود شجاعی با ارائه یک بازی تماشایی، شمار امتیازات خود را به عدد ۱۲ رساندند تا با صعود به رده سوم، در جمع مدعیان قرار بگیرند.

تگ ها


تیم فوتبال پیکان تهران تیم‌فوتبال تراکتور مهدی تارتار