بازی های استقلال در ۱:۳۰ بامداد حقیقت ندارد

با توجه به اظهار نظر دبیرکل اتحادیه فوتبال عربستان، به نظر می رسد برگزاری دیدارهای استقلال در ساعت ۰۱:۳۰ بامداد صحیح نباشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، میزبانی سه گروه از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به کشور عربستان اعطا شد که در این میان باشگاه الاهلی در گروه سوم میزبانی از استقلال ایران را برعهده گرفت و در صورت صعود فولاد به مرحله گروهی نیز، النصر از شاگردان نکونام پذیرایی خواهد کرد.


از روز گذشته خبری در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه دیدارهای استقلال در لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۰۱:۳۰ بامداد به وقت تهران برگزار خواهد شد که به نظر می رسد این مسئله صحت نداشته باشد.


ابراهیم القاسم دبیرکل فدراسیون فوتبال عربستان شب گذشته در مصاحبه ای تلویزیونی با شبکه الریاضیة به موفقیت این کشور در تغییر ساعات برگزاری بازی های لیگ قهرمانان آسیا اشاره کرد. او گفت: برنامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به زودی اعلام خواهد شد. ما موفق شده ایم ساعت برگزاری این بازیها را به جای عصر به بعد از ظهر موکول کنیم. دیدارهای نمایندگان ما بین ساعت ۲۱ تا ۲۲ شب برگزار خواهد شد.


صفحه رسمی باشگاه الهلال عربستان نیز شب گذشته به صورت رسمی اعلام کرد که تمامی دیدارهای این تیم در لیگ قهرمانان آسیا رأس ساعت ۲۲ و در استادیوم فیصل بن حمد برگزار خواهد شد.


با توجه به اعلام رسمی باشگاه الهلال و همچنین اظهارات دبیرکل فدراسیون فوتبال عربستان، به نظر می رسد که بازی های الاهلی دیگر نماینده عربستان نیز در ساعت ۲۲ به وقت جده برگزار شود که بدین صورت سه دیدار استقلال نیز در این ساعت برگزار خواهد شد.


اختلاف زمانی ساعت بین ایران و عربستان یک ساعت و ۳۰ دقیقه است پس بدین ترتیب به احتمال فراوان دیدار نخست شاگردان فرهاد مجیدی مقابل الاهلی ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران برگزار می شود. از آنجایی که تنها قرار است بازی های الاهلی در این ساعت برگزار شود، دیدارهای استقلال مقابل الشرطه و الدحیل احتمالا ساعت ۲۰ به وقت عربستان و ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران برگزار می شود.


البته چنانچه کنفدراسیون فوتبال آسیا قصد داشته باشد بازی های دور ششم را به صورت همزمان برگزار کند، آنگاه باید دید بازی های روز آخر چه ساعتی برگزار می شوند که به نظر می رسد با توجه به اینکه بازی ششم الهلال ساعت ۲۲ به وقت عربستان برگزار می شود، پس ساعت دیدارهای روز پایانی نیز ساعت ۲۲ به وقت عربستان و ۲۳:۳۰ به وقت ایران برگزار شود.


برنامه و ساعت احتمالی دیدارهای استقلال در لیگ قهرمانان آسیا به شرح زیر خواهد بود:


۲۶ فروردین: استقلال – الاهلی / ساعت ۲۳:۳۰
۲۹ فروردین: استقلال – الشرطه / ساعت ۲۱:۳۰
اول اردیبهشت: استقلال – الدحیل / ساعت ۲۱:۳۰
۴ اردیبهشت: استقلال – الدحیل / ساعت ۲۱:۳۰
۷ اردیبهشت: استقلال – الاهلی / ساعت ۲۳:۳۰
۱۰ اردیبهشت: استقلال – الشرطه / ساعت ۲۳:۳۰

بیشتر بخوانید:

ماجرای استقلال و سفر اختصاصی با عربستان

مجیدی، استقلال را مخفی کرد!

 

 

تگ ها


استقلال تهران طرفداران استقلال لیگ قهرمانان آسیا فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال