بازی های تراکتور فول اچ دی پخش می شود

بازی های تیم تراکتور از فصل جدید به صورت اچ دی از شبکه سهند پخش می شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، از بازگشت تراکتور به لیگ برتر بیش از ده سال می گذرد و یکی از بزرگترین مشکلات هواداران این تیم طی سال های اخیر، کیفیت پایین پخش مستقیم بازی های تراکتور بود که به هیچ عنوان با استانداردهای روز دنیا و حتی کشورمان سازگار نبود.

از چندین سال پیش وعده حل این مشکل داده شده بود اما تا فصل گذشته بازی های تراکتور با کیفیت پایین برای بینندگان تلویزیونی پخش می شد تا اینکه پیش از شروع فصل جاری، واحد سیار تلویزیونی فول اچ دی در صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید.

واحد سیار یاد شده مجهز به ۱۰ دوربین است و در بازی هفته دوم تراکتور – صنعت نفت نیز مورد آزمایش قرار گرفت. به این ترتیب بازی های تراکتور از این به بعد و مثل بازی هفته دوم به صورت فول اچ دی از طریق گیرنده های دیجیتال قابل دریافت و مشاهده است.

گفتنی است که دومین دیدار خانگی تراکتور در لیگ بیست و یکم روز جمعه چهاردهم آبان ماه در مقابل پیکان برگزار خواهد شد و هواداران این تیم می توانند در شرایطی که هنوز امکان حضور در ورزشگاه برایشان وجود ندارد، بازی تیم شان را با کیفیتی بالاتر نسبت به سال های گذشته تماشا کنند.

تگ ها


تراکتور فوتبال ایران Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال