بازی‌های فولاد باید تعلیق شود/ منتظر تصمیم سازمان لیگ هستیم

سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: بیش از ۲۵ درصد بازیکنان تیم ما کرونا گرفته‌اند و طبق قانون باید بازی‌هایمان تعلیق شود....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، محمد علوی، در خصوص مثبت اعلام شدن تست کرونای ۱۶ عضو تیم فولاد خوزستان از جمله ۱۱ بازیکن، گفت: آقای آذری (مدیرعامل فولاد) در حال حاضر در تهران است تا با همکاری سازمان لیگ تصمیم قطعی را بگیرند. بیش از ۲۵ درصد بازیکنان تیم ما کرونا گرفته‌اند و طبق قانون مسابقاتمان باید به تعویق بیافتد.

سرپرست تیم فولاد با بیان اینکه این تیم در حال حاضر در شهر قائمشهر حضور دارد، تصریح کرد: بازیکنانی که روز گذشته مشکوک به کرونا بودند در اهواز ماندند ولی الان هستند تعدادی از بازیکنانی که کرونای آنها مثبت اعلام شده و در اردو حضور دارند.

علوی تاکید کرد: بعضی از بازیکنان ما علائم کرونا را دارند. نمی توانم از بازیکنی اسم بیاورم چون خانواده هایشان نگران می شوند. به هر حال ما هم در معرض خطر هستیم و اصلاً شرایط جالبی نیست.

وی در پایان در پاسخ به این سئوال که آیا فولاد امروز به اهواز بر می گردد؟ گفت: طبیعتا باید اینطور باشد ولی همه چیز به نظر آذری و نکونام بستگی دارد.

بیشتر بخوانید:

قلعه نویی:مثبت شدن تست‌ها نگران کننده است

فوری: ۱۶ تست مثبت کرونا در اردوی فولاد

 

 

تگ ها


تیم فوتبال فولاد خوزستان سید محمد علوی ویروس کرونا کرونا کرونا فوتبال فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال