بازی پرسپولیس - استقلال را پیش بینی کنید!

پرسپولیس و استقلال فرصت این را دارند که یک بار دیگر به صورت همزمان راهی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شوند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سرخابی های پایتخت در فاصله یک روز دو بازی حساس را مقابل نمایندگان ازبکستان و قطر برگزار خواهند کرد. امشب شاگردان نامجومطلق برابر پاختاکور صف آرایی خواهند کرد و فردا یاران سیدجلال حسینی، به مصاف تیم ژاوی ارناندس خواهند رفت؛ دو دیداری که شاید حکم به صعود همزمان استقلال و پرسپولیس بدهد.

این دو بازی سرنوشت ساز در حالی برگزار می‌شود که پرسپولیس و استقلال فارغ از میل به پیروزی و صعود به مراحل بالای مسابقات که همیشه وجود داشته، از نظر مالی هم به پاداش دریافتی از کنفدراسیون آسیا نداشته و حتی به آن دل بسته اند. برد در مقابل پاختاکور و السد، برای هر کدام از تیم ها ۲۰۰ هزار دلار درآمد خواهد داشت و همچنین فرصت کسب درآمدهای بیشتر را به وجود خواهد آورد.

البته غلبه بر این دو تیم کار ساده ای نیست؛ چندی پیش بود که ژاوی سرمربی تیم السد پاختاکور را تیمی قدرتمند دانست که نظرش را جلب کرده. آن ها دیگر نماینده ایران یعنی شهرخودرو را رفت و برگشت شکست دادند و حالا با ستارگان ازبک خود در جستجوی صعود به جمع هشت تیم برتر و بالا نگه داشتن پرچم کشورشان هستند. 

از آن سو السد با تیمی قدرتمند، پرستاره و منسجم به استقبال پرسپولیس می‌آید؛ تنها نماینده میزبان که به هیچ وجه نمی‌خواهد حذف شود. ژاوی که رویای قهرمانی در آسیا به عنوان بازیکن را از دست داد، حالا به عنوان سرمربی آن را دنبال می‌کند و امیدوار است که از کابوس آخرین سال بازیکنی اش، بگذرد و با شکست پرسپولیس به یک چهارم نهایی برسد. نام تائه هی، بغداد بونجاح، حسن الهیدوس، اکرم عفیف و... ابزار دست ژاوی برای این بازی بزرگ خواهند بود.

اما شما چه فکر می‌کنید؟ اگر هوادار استقلال هستید، برایمان بنویسید که تیم مجید نامجو مطلق باید با چه سیستمی بازی کند؟ اگر از یحیی گل محمدی و تیمش حمایت می‌کنید، برایمان بگویید که کدام ستاره ها باید نیمکت نشین شوند و نگرش تیم باشد چطور باشد؟ در نهایت نتیجه را پیش بینی کنید؛ صعود هر دو تیم، حذف استقلال، حذف پرسپولیس یا شاید هم کنار رفتن هر دو؟!

بیشتر بخوانید:

بازیکن السد: مقابل پرسپولیس باید ۲۰۰ درصد توانمان را بگذاریم

استقلال باید با هوش‌تر از الاهلی مقابل پاختاکور بازی کند

 

 

تگ ها


استقلال تهران لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس تهران پرسپولیس استقلال AFC Champions League فوتبال