باز شدن پای «هواداران فوتبال ایران» به نشست خبری سرمربی پورتو!

سرمربی تیم فوتبال پورتو در واکنش به حضور مهدی طارمی مهاجم ایرانی در ترکیب اصلی در کنار «مارگا» گفت: آیا هواداران فوتبال ایران می‌خواهند طارمی در ترکیب باشد؟...

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پورتو فردا چهارشنبه در ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا به مصاف مارسی فرانسه می‌رود.

«سرجیو کونسیسائو» سرمربی تیم فوتبال پورتو امروز در نشست خبری این بازی شرکت کرد و همانند نشست‌های قبلی، خبرنگاران پرتغالی از وی درباره مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیمش سئوال کردند.

طارمی در دو بازی گذشته پورتو در لیگ و جام حذفی پرتغال توانست دو گل به ثمر برساند.

یکی از خبرنگاران با اشاره به گلزنی طارمی از کونسیسائو درباره احتمال حضور همزمان این مهاجم ایرانی در کنار «مارگا» دیگر مهاجم پورتو سئوال پرسید و اینکه هواداران خواهان امتحان کردن این ترکیب هستند.

سرمربی پورتو اما به این سئوال جواب غافلگیرکننده ای داد و گفت: این هواداران چه کسانی هستند؟ آیا آنها از ایران هستند؟ این هواداران ترسناکند! آیا آنها روی «مارتینز» و «اوانیلسون» حساب نمی‌کنند؟

کونسیسائو ادامه داد: ما تا یک زمانی با یک مهاجم بازی می‌کردیم. ما همان کاری را ادامه دادیم که فصل گذشته انجام می‌دادیم و یک مهاجم در ترکیب داشتیم. اخیراً شروع به استفاده از دو مهاجم کرده‌ایم. من تیمی می‌خواهم که شایستگی و توانایی پیروزی داشته باشد.

وی بار دیگر تاکید کرد که تحت فشارهای داخلی و خارجی و طبق خواسته هواداران تصمیم نمی‌گیرد. کونسیسائو گفت: اگر قرار بود تحت تاثیر این فشارها و درخواست‌ها باشم در پورتو کار نمی‌کردم. طبیعی است که هواداران بازیکنی را به دیگری ترجیح بدهند. فکر نمی‌کنم انتخاب‌های من بد بوده باشد. در سه سال موفق شدم دو عنوان قهرمانی کسب کنم. شاید در چینش بعضی از ترکیب‌ها هم اشتباهاتی داشته‌ام و اگر به گذشته برگردم تصمیم دیگری می‌گیرم.

تگ ها


تیم فوتبال پورتو مارسی مهدی طارمی پرتغال