باز هم اعتصاب در تمرینات پدیده

تمرینات تیم فوتبال پدیده طی هفته گذشته چندین بار به تعطیلی و اعتصاب کشید و بازیکنان این تیم به خاطر عدم دریافت مطالباتشان تمرین نکردند اما دوباره این اتفاق امروز هم رخ داد ......

تمرینات تیم فوتبال پدیده طی هفته گذشته چندین بار به تعطیلی و اعتصاب کشید و بازیکنان این تیم به خاطر عدم دریافت مطالباتشان تمرین نکردند اما دوباره این اتفاق امروز هم رخ داد.

بازیکنان پدیده امروز به خاطر دریافت نکردن مطالباتشان در محل تمرین حضور پیدا کرده اما راضی به عوض کردن لباس نشدند. چند بازیکن این تیم بابت عدم دریافت مطالباتشان اعتراض خود را به گوش مهاجری رساندند و سرمربی پدیده نیز در این شرایط نارضایتی خود را از وضعیت مالی نامناسب این باشگاه اعلام کرد.گفته می شود حتی مهاجری تصمیم داشته محل تمرین را ترک کند اما با دخالت اعضای کادر فنی از این اقدام خود منصرف شده است.

این اتفاقات در حالی رخ داده که به همین منظور نشست شبانه هیات مدیره قرار است برگزار و در مورد بازیکنان معترض این تیم تصمیم گیری شود.حتی گفته می شود پرواز پدیده که قرار بود روز جمعه به اصفهان انجام شود به فردا موکول شده و مشص نیست آیا بازیکنان راضی می شوند به اصفهان برای بازی با ذوب آهن سفر کنند یا خیر.

تگ ها


اخبار روز شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال