باز هم برانکو ,باز هم تداخل برنامه با کیروش

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت -برانکو ایوانکوویچ برنامه تمرینات آماده سازی اش را تحویل باشگاه پرسپولیس داده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد و برانکو ماندنی شود سرخپوشان از اوایل خردادماه دور جدید تمرینات آماده سازی خود را برای لیگ هفدهم آغاز خواهند کرد ......

   به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ برنامه تمرینات آماده سازی اش را تحویل باشگاه پرسپولیس داده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد و برانکو ماندنی شود سرخپوشان از اوایل خردادماه دور جدید تمرینات آماده سازی خود را برای لیگ هفدهم آغاز خواهند کرد. این در شرایطی است که اردوی تیم ملی نیز به احتمال خیلی زیاد از 99 خرداد آغاز خواهد شد.

تیم ملی در تاریخ 22 خردادماه در تهران میزبان ازبکستان است و قبل از آن هم در تاریخ 14 خرداد با مونته نگرو (در زمین حریف) بازی دوستانه خواهد داشت. با این تفاسیر برانکو حداقل تا 22 خرداد ملی پوشان تیمش را که تعدادشان هم کم نیست در اختیار نخواهد داشت.

لیگ هفدهم قرار است از تاریخ 6 مرداد آغاز شود و نبود ملی پوشان پرسپولیس در روز های ابتدایی تمرینات آماده سازی این تیم نگرانی هایی را برای برانکو بوجود آورده اما به نظر می آید او چاره ای ندارد جز اینکه خودش و تیمش را با شرایط موجود وقف دهد. البته همه اینها در شرایطی است که برانکو در پرسپولیس ماندنی شود.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال