باز هم تیم بستن در غیاب سرمربی استقلال؟!

تکلیف سرمربی استقلال برای فصل آینده هنوز مشخص نیست و به پایان فصل و زمان شروع نقل و انتقالات هنوز چند هفته ای باقیمانده است. اما عده ای در باشگاه مشغول تیم بستن هستند!...

به گزارش خبرنگار مدال، با وجود آن که درباره مهم ترین موضوع در استقلال یعنی انتخاب سرمربی هنوز تصمیم گیری نهایی نشده است، عده ای در باشگاه استقلال نشسته اند و مشغول بستن تیم برای فصل آینده هستند! روی نام بعضی ها قلم قرمز می کشند و نام برخی بازیکنان را هم به لیست اضافه می کنند. شنیده می شود در این باره حتی با مجیدی هم مشورت چندانی نشده است. بلکه با استراتژی مشخصی مشغول بستن تیم برای فصل آینده هستند!
حال سوال اینجاست یعنی باز هم قرار است سلسله مراتب در استقلال برعکس باشد!
هواداران استقلال در این چند سال از این دست موارد کم ندیده اند...ابتدا مدیرعامل تلویحا توسط وزارت ورزش انتخاب می شود و سپس برای آن مدیرعامل هیات مدیره چیده می شود!
ابتدا آقایان غیرفنی در باشگاه با بازیکنان مد نظرشان مذاکره می کنند و حتی در غیاب سرمربی با آن ها قرارداد می بندند و در کنارشان عکس یادگاری می گیرند(اتفاقی که در ابتدای فصل گذشته افتاد)، سپس مربی در جریان قرار می گیرد و مجبور می شوند با بیشتر آن ها فسخ قرارداد کنند و امسال هم که گویا قرار است تیم بسته شود و سپس برای هدایت آن تیم سرمربی انتخاب کنند!

تگ ها


باشگاه استقلال تیم استقلال سرمربی استقلال نقل و انتقالات استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال