باز هم مسمومیت برای قایقران ها

امینی: پیگیر موضوع هستیم چند تن از ملی پوش ......

امینی: پیگیر موضوع هستیم

چند تن از ملی پوش ...

امینی: پیگیر موضوع هستیم

چند تن از ملی پوشان رویینگ ایران در اردوی مریوان دوباره با مسمومیت مواجه شده اند.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا،  چند وقت پیش اعلام شد که ملی پوشان رویینگ ایران به دلیل مسمومیت در بیمارستان مریوان بستری شده اند که مشخص شد این موضوع در کل شهر بوده  اما به تازگی دوباره برخی از پاروزنان با مسمومیت مواجه شده اند و نتوانسته اند تمرین کنند.

گفته شده که این مسمومیت غذایی بوده و ورزشکارانی که از غذای اردو خورده اند با این مشکل مواجه شده اند.

رییس فدراسیون قایقرانی ایران در گفت وگو با ایسنا، اعلام کرد: به محض این که موضوع را متوجه شدیم با مسوولان استان صحبت کردیم. مسئولان  استان هم تاکید می کنند که مشکل از غذا نبوده، اما رستورانی که غذای ملی پوشان را تامین می کرد تغییر دادیم تا غذای بهتری در اختیار ورزشکاران قرار بگیرد. همچنین مسئول بهداشتی به رستوران رفته تا به طور کامل همه چیز را بررسی کند. به هر حال ما این کارها را انجام دادیم تا مشکل ورزشکارانمان حل شود.

او در پاسخ به این سوال که آیا اردوها در مریوان ادامه پیدا می کند؟ بیان کرد: شاید برخی دوست داشته باشند در جای دیگر تمرین کنند، اما  اکنون در ایران بهترین هوا را مریوان دارد. دریاچه این شهر هم از نظر مسافت عالی است و بهترین فضا برای رویینگ در آنجا قرار دارد. اگر اردو در مریوان که استاندارد است برگزار نشود کجا برگزار شود؟ با این حال ما در حال رایزنی هم هستیم که اردو را به ارومیه منتقل کنیم اما  چون تیم باید در پشت سد تمرین کند باید هماهنگی با برخی نهادها انجام بگیرد.