باز هم ناداوری در کشتی المپیک به نفع آذربایجان/ صدای همه درآمد

در دیدار مرحله نیمهنهایی وزن 65 کیلوگرم کشتی آزاد المپیک این بار حق کشتیگیر کوبایی مقابل حریف آذربایجانی به شکلی علنی خورده شد ......

در دیدار مرحله نیمه‌نهایی وزن 65 کیلوگرم کشتی آزاد المپیک این بار حق کشتی‌گیر کوبایی مقابل حریف آذربایجانی به شکلی علنی خورده شد.

 

ظاهراً مافیای آذربایجان در کشتی المپیک بسیار گسترده است چراکه پس از حق‌خوری محرز در قبال رضا یزدانی در مبارزه با آذربایجان و قربانی کردن کشتی گیر 65 کیلوگرم پورتوریکو برابر ازبکستان، این بار در مرحله نیمه نهایی وزن 65 کیلوگرم این رقابت‌ها حق کشتی‌گیر کوبایی‌الاصل تیم ایتالیا مقابل طغرل عسگروف آذربایجانی ناجوانمردانه خورده شد.

در این مبارزه در حالی که طغرل عسگروف دارنده مدال طلای المپیک لندن از آذربایجان با نتیجه 6 بر 4 تا 10ثانیه مانده به پایان کشتی پیش بود اما فرانک چامیزو کشتی‌گیر کوبایی‌الاصل ایتالیا در یک حمله برق‌آسا موفق شد حریف را در خاک بنشاند اما در کمال ناباوری دو امتیاز به او داده نشد تا پس از رد اعتراض کادر فنی ایتالیا، یک امتیاز دیگر نیز به کشتی‌گیر آذربایجانی بدهند و او با نتیجه 7 بر 4 به پیروزی برسد و راهی دیدار فینال شود.

این در حالی بود که اگر دو امتیاز به حق کشتی‌گیر ایتالیایی داده می‌شد نتیجه کشتی 6 بر 6 می‌شد و فرانک چامیزو کشتی‌گیر کوبایی‌الاصل ایتالیا با برتری به فینال می‌رسید.

تگ ها


اخبار ویژه کشتی