باز هم پای یک دلال در میان است؟!

داستان مترجم استقلال آنقدر سر و صدا کرده که حالا کسی اصلاً به آن فکر نمی‌کند که این تیم در هفته اول مسابقات مغلوب شده و باید با فراموش کردن آن به فکر احیای تیم و اوج‌گیری از هفته دوم باشد....

داستان مترجم استقلال آنقدر سر و صدا کرده که حالا کسی اصلاً به آن فکر نمی‌کند که این تیم در هفته اول مسابقات مغلوب شده و باید با فراموش کردن آن به فکر احیای تیم و اوج‌گیری از هفته دوم باشد.

به گزارش مدال، یک دلال که تعداد زیادی بازیکن در استقلال دارد بنا بر دلایلی اصرار می‌کند شخص خاصی به عنوان مترجم کنار استراماچونی فعالیت کند و خود سرمربی هم روی استفاده از او نظر مثبت دارد، ولی گروهی از مدیران باشگاه دقیقاً در نقطه مقابل قرار داشته و قاطعانه مخالف استفاده از این مترجم هستند. آن‌ها در توجیه ادعای خود تأکید دارند همین‌طوری هم به خاطر غفلت‌های صورت گرفته، قدرت این دلال بیشتر از حد مورد نظر شده است و باید با آن مقابله شود، ولی اگر مترجم هم به نوعی از کانال واسطه فوق بیاید آن‌گاه دیگر همه چیز در اختیار این آقا قرار می‌گیرد و او فرمانروای بی‌چون و چرای تیم می‌شود، چون با توجه به تعداد زیاد بازیکنانی که در استقلال دارد، نبض تیم در دستش قرار می‌گیرد و مترجم تیم هم از کانال او عبور کند، آن‌وقت دیگر محرمانه‌ترین اطلاعات فنی و جلسات کادر مربیگری نیز می‌تواند در اختیار شخص موردنظر قرار بگیرد.

 

بیشتر بخوانید:

مدیریت بحران قطعه گمشده پازل استقلال

تگ ها


باشگاه استقلال دلال استقلال