باشگاهی بهتر از PSG برای نیمار و امباپه نیست

ستاره ایتالیایی اطمینان دارد که نیمار و امباپه قراردادشان با پی اس جی را تمدید خواهند کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مارکو وراتی هافبک پاری سن ژرمن می‌گوید اطمینان دارد که نیمار و کیلیان امباپه قراردادهای جدیی را با این تیم فرانسوی به امضا خواهند رساند. 

فوق ستارگان هجومی پاریس تا سال ۲۰۲۲ با این تیم قرارداد دارند و این باعث شده که احتمال فروش آنها در تابستان آینده افزایش پیدا کند چرا که هیچ یک هنوز قراردادهایشان را تمدید نکرده‌اند و پی اس جی دوست دارد که در سال ۲۰۲۲ آنها را به عنوان بازیکن آزاد از دست بدهد.

لئوناردو، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن، تایید کرده که مذاکرات با این دو بازیکن در حال انجام است و وراتی باور دارد که آنها به زودی قراردادشان را تمدید خواهند کرد.

او به تله فوت گفت:« من هر روز از نیمار و امباپه می‌خواهم که در تیم بمانند. گاهی مدام از کیلیان می‌پرسم قرارداد را امضا کردی؟ قرارداد را امضا کردی؟ فکر می‌کنم مدت زمان زیادی طول نکشد که آنها با باشگاه به توافق برسند چرا که هر دوی آنها از حضور در این تیم بسیار خوشحال هستند. نیمار و امباپه عضو یکی از بهترین تیم‌های دنیا هستند. درواقع فکر نمی‌کنم تیمی بهتر از پی اس جی برای شان وجود داشته باشد. ما می‌توانیم با قهرمانی در لیگ قهرمانان تاریخ ساز شویم.»

بیشتر بخوانید:

ترک PSG؟ من عاشق این باشگاه هستم

بارسلونا-PSG؛ نیمار به نوکمپ برمی‌گردد

 

 

تگ ها


نیمار کیلیان امباپه پاری سن ژرمن فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال