باشگاه استقلال از کیپ تاون سیتی فرصت خواست/ پاتوسی در استقلال می‌ماند؟

پس از آنکه باشگاه استقلال در فرصت تعیین شده موفق به پرداخت مبلغ رضایت‌نامه پاتوسی نشد، حال از باشگاه کیپ تاون سیتی برای پرداخت این مبلغ فرصت خواست...

باشگاه استقلال به دنبال پرداخت مبلغ رضایت‌نامه پاتوسی و حفظ او در جمع آبی‌پوشان است.
به گزارش مدال، آیاندا پاتوسی بهترین خرید استقلال در لیگ هجدهم محسوب می شود. او هرچند در نیم فصل دوم به جمع آبی پوشان تهرانی پیوست اما آن قدر عملکرد خوبی داشت که به سرعت به چهره ای محبوب نزد هواداران تبدیل شد.
او به طور قرضی استقلالی شد اما در قراردادش بندی وجود داشت که با پرداخت مبلغ ۳۰۰ هزار دلار به عنوان رضایت نامه به باشگاه کیپ تاون آفریقای جنوبی برای یک فصل دیگر استقلالی می ماند.
باشگاه استقلال در مهلت تعیین شده طلب باشگاه کیپ تاون را پرداخت نکرد تا سرنوشت این بازیکن برای ادامه حضور در جمع آبی پوشان تهرانی از دست باشگاه استقلال خارج شود.
این هافبک آفریقایی باشگاه استقلال پس از اتمام مهلت قرارداد قرضی خود با این تیم به کیپ تاون سیتی بازگشته است.
روز دوشنبه آخرین فرصت پرداخت طلب پاتوسی بود و باشگاه استقلال نتوانست طلب کیپ تاون سیتی را پرداخت کند اما این اتفاق شکل نگرفت.
باشگاه استقلال از باشگاه باشگاه کیپ تاون آفریقای جنوبی فرصت خواست تا با پرداخت پول رضایت نامه آیاندا پاتوسی این بازیکن را در تیم خود حفظ کند.
آیاندا پاتوسی ۲۶ ساله آفریقایی ۶ ماه فوق العاده را با پیراهن استقلال سپری کرد و در جریان ۱۷ بازی در تمامی رقابت‌ها، چهار گل و پنج پاس گل را در کارنامه خود ثبت کرد.

بیشتر بخوانید:

نامه باشگاه پرسپولیس به نماینده برانکو برای جلوگیری از شکایت به فیفا

تگ ها


استقلال کیپ تاون آیاندا پاتوسی تمدید قرارداد پاتوسی حفظ پاتوسی لیگ برتر فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال