باشگاه استقلال از گل‌محمدی شکایت کرد

باشگاه استقلال با انتشار اطلاعیه‌ای ۴ بندی به صحبت های سرمربی پرسپولیس در نشست خبری دیدار با آلومینیوم اراک واکنش نشان داد....

به گزارش"ورزش سه"، یحیی گل محمدی که در نشست خبری پیش از مصاف با آلومینیوم اراک به صورت سربسته صحبت‌هایی علیه باشگاه رقیب انجام داده بود، در کنفرانس خبری پس از این بازی و در واکنش به سوالی که از او در این زمینه برای توضیح بیشتر پرسیده شد، اینبار به صورت مستقیم باشگاه استقلال را خطاب قرار داد و بارها از واژه "هوچی‌گری" علیه رفتارهای اعضای این باشگاه استفاده کرد.


این صحبت‌های یحیی گل‌محمدی در آستانه دربی پایتخت که روز پنج شنبه در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی برگزار خواهد شد، فضای ملتهبی میان هواداران ۲ تیم و اهالی فوتبال ایجاد کرد که حالا باشگاه استقلال نیز به صورت رسمی به این موضوع گیری سرمربی پرسپولیس واکنش نشان داده و تاکید شده که او باید در محاکم قضایی پاسخگوی صحبت‌های خود باشد.

این اطلاعیه به این شرح توسط باشگاه استقلال منتشر شده است:« بعد از اظهارات خلاف واقع، گستاخانه و البته بی پایه و اساس یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس در خصوص مجموعه باشگاه استقلال، این باشگاه از این مربی به کمیته اخلاق و کمیته انضباطی شکایت کرد و قطعا این مربی باید در این محاکم پاسخگو باشد.

با اینحال ذکر چند نکته در جواب سرمربی پرسپولیس خالی از لطف نیست.


۱/ اعداد و ارقامی که آقای گل‌محمدی درباره تیم استقلال اعلام می‌کند، متصل به کدام مرجع و منبع است؟ اگر ایشان تنها بر روی برخی شنیده‌ها و شایعات حکم می‌کند، آیا به باشگاه استقلال هم این اجازه را می‌دهند که درباره مطالب مطرح شده در ماه‌های گذشته پیرامون ارتباط ایشان با افرادی مثل آقای میم و آقای گاف، قضاوت کند؟

۲/ انتشار قراردادها مقوله‌ای مربوط به بازیکنان است و با توجه به سوابق قبلی باشگاه پرسپولیس، باشگاه استقلال از آقای گل‌محمدی در خواست می‌کند ابتدا ایشان قرارداد شخص خودش و دستیارانش را منتشر کند. در ادامه نیز برای بی حرف و حدیث ماندن مسائل، قراردادها از سوی مراجع ذیربط منتشر شود.

۳/ این هم از طنز ماجراست که سرمربی پرسپولیس و دستیارش به اندازه یک کتاب علیه استقلال صحبت می‌کنند و در نهایت هم می‌گویند برخلاف حریف تمرکز ما روی کار خودمان است!

۴/ ترجیح باشگاه استقلال بر عدم وارد شدن در این مباحث بوده اما بدیهی است که این باشگاه در مقابل ایراد تهمت‌ها و استفاده از واژه‌های غیر اخلاقی همچون "هوچی گری" ساکت نبوده و قاطعانه از منافع ارکان باشگاه حمایت می‌کند.»

تگ ها


پرسپولیس تهران استقلال تهران فوتبال ایران یحیی گل محمدی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال