باشگاه استقلال منتشر کننده فیلم جنجالی!

اللهیار صیادمنش و سجاد آقایی دو بازیکن تازهوارد و جوان تیم، برخوردی داشتند که کانالهای پرسپولیسی آن را با شادی گل محمد نصرتی و شیث رضایی مقایسه کردند ......

 اللهیار صیادمنش و سجاد آقایی دو بازیکن تازه‌وارد و جوان تیم، برخوردی داشتند که کانال‌های پرسپولیسی آن را با شادی گل محمد نصرتی و شیث رضایی مقایسه کردند.

به گزارش سایت مدال، چندی قبل فیلمی از شادی گل بازیکنان استقلال بعد از گلزنی به ذوب‌آهن منتشر شد که جنجال زیادی به راه انداخت. اللهیار صیادمنش و سجاد آقایی دو بازیکن تازه‌وارد و جوان تیم، برخوردی داشتند که کانال‌های پرسپولیسی آن را با شادی گل محمد نصرتی و شیث رضایی مقایسه کردند. این فیلم آن‌قدر دست به دست در کانال‌های پرسپولیسی چرخید تا به دست مسئولان کمیته اخلاق هم رسید. آن‌ها هم بعد از جوی که درست شد، تصمیم گرفتند این فیلم را بررسی کنند. پس از بررسی هم قرار موقت به محرومیت یک ماهه صیادمنش و آقایی دادند، اما این فیلم از کجا آمد؟ اگر از تلویزیون پخش شد، چرا همان زمان بازخوردی نداشت؟! منابع خبری فاش کردند، این فیلم به دست خود باشگاه استقلال منتشر شده است. بعد از بازی ذوب‌آهن، آن‌ها فیلمی از دوربین باشگاه منتشر کردند. استقلالی‌ها با انتشار فیلم لحظه شادی بازیکنان در واقع قصد داشتند این موضوع را بیان کنند که نیمکت‌نشین‌ها هم موقع گل زدن فیکس‌ها، یکدل و متحد با دیگر بازیکنان خوشحال می‌کنند. کسی که این فیلم را منتشر می‌کرد، دقت زیادی به آن نکرده بود. به محض انتشار فیلم از سوی باشگاه استقلال، پرسپولیسی‌ها نکته آن را می‌گیرند و در فضای مجازی منتشر می‌کنند. آن‌ها از کمیته اخلاق و کمیته انضباطی می‌خواهند تا سفت و سخت با دو بازیکن استقلال برخورد کنند. یکی از مسئولان استقلال می‌گوید اتفاقاً آن‌ها قبل از انتشار فیلم، چندین و چند بار آن را دیده بودند و اگر موردی داشت، منتشرش نمی‌کردند. او در این‌باره می‌گوید: «اگر فیلم مشکل داشت، ما خودمان آن را منتشر می‌کردیم؟ معلوم است که نه...» در همین حال شنیده می‌شود مسئولان باشگاه از کسی که فیلم را منتشر کرده، گلایه دارند و تأکید کرده‌اند باید روی انتشار عکس‌ها و ویدئو‌ها حساسیت بیشتری داشته باشند. در هر صورت فعلاً این بلایی است که خود استقلالی‌ها سر خودشان آورده‌اند.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال