باشگاه تراکتورسازی درگذشت دانشجویان حادثه واژگونی اتوبوس را تسلیت گفت

باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی در پیامی با ابراز تأثر از درگذشت تعدادی از دانشجویان در حادثه واژگونی اتوبوس، این ضایعه را تسلیت گفت ......

باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی در پیامی با ابراز تأثر از درگذشت تعدادی از دانشجویان در حادثه واژگونی اتوبوس، این ضایعه را تسلیت گفت ...

باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی در پیامی با ابراز تأثر از درگذشت تعدادی از دانشجویان در حادثه واژگونی اتوبوس، این ضایعه را تسلیت گفت.

به گزارش تراکتورکلاب، با نهایت تأثر و تأسف با خبر شدیم امروز در حادثه واژگونی اتوبوس دانشجویان علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تعدادی از دانشجویان کشور عزیزمان درگذشتند.

باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی این ضایعه را به عموم مردم ایران تسلیت گفته و از خداوند رحمان برای آن عزیزان رحمت و مغفرت و برای سایر بازماندگان صبر و سلامت آرزومند است.

به گزارش مدال، ساعت 12:22 ظهر امروز یک دستگاه اتوبوس در دانشگاه علوم تحقیقات واژگون شد که به سرعت نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

پیمان صابریان؛ رئیس مرکز اورژانس تهران درباره این حادثه گفت: پس از تماس با سامانه 115 اورژانس بلافاصله یک بالگرد اورژانس، 15 دستگاه آمبولانس، دو دستگاه اتوبوس آمبولانس و دو دستگاه موتورلانس به محل حادثه اعزام شدند.

وی تصریح کرد: متأسفانه در این حادثه هفت نفر جان باختند و  28 نفر مجروح شدند که پس از اقدامات اولیه توسط تکنسینهای اورژانس به نزدیکترین مرکز درمانی انتقال یافتند.