باشگاه تراکتور: استوکس حق پیوستن به تیم‌های ایرانی را ندارد

معاون حقوقی باشگاه تراکتور گفت: ما به باشگاه پرسپولیس در مورد جذب استوکس اخطار دادیم و باید منتظر عواقب این موضوع باشند....

به گزارش مدال، مصطفی کاراندیش معاون حقوقی باشگاه تراکتور، درباره توافق آنتونی استوکس با تیم فوتبال پرسپولیس تهران اظهار داشت: به طور حتم باشگاه پرسپولیس برای عقد قرارداد با استوکس با مشکل مواجه می‌شود چرا که این بازیکن در فیفا به واسطه شکایت باشگاه تراکتور پرونده دارد و با جذب این بازیکن باشگاه پرسپولیس محروم خواهد شد. به هر حال باشگاه پرسپولیس با اطلاع از وضعیت قضایی استوکس باید دستمزد این بازیکن را بپردازد و در عین حال محروم و ممنوع از استفاده از این بازیکن خواهد شد.

 

استوکس حق پیوستن به تیم‌های ایرانی را ندارد
کاراندیش درباره اینکه گفته می‌شود که مشکل استوکس همانند رضا شکاری است و این مهاجم خارجی مشکلی برای پیوستن به پرسپولیس ندارد، گفت: شکاری قضیه اش با استوکس فرق می‌کند و این بازیکن شرطی در قراردادش داشت که در صورت داشتن پیشنهاد خارجی می‌توانست با پرداخت مبلغی به باشگاه ذوب آهن اصفهان قراردادش را فسخ کند و در نهایت این بازیکن به روبین کازان پیوست. اما درباره استوکس فارغ از اینکه فسخ یک طرفه غیر موجه این بازیکن محل نزاع است در قرارداد این بازیکن قید شده که حق پیوستن به تیم‌های رقیب تراکتور در ایران را بدون جلب رضایت و مجوز باشگاه تراکتور  ندارد و بر فرض توافق بر پایان قراردادش می‌تواند در هر تیمی غیر از ایران بازی کند.

پرسپولیسی‌ها باید منتظر عواقب جذب استوکس باشند
او درباره اینکه سفارش شده که تراکتوری‌ها پیگیر موضوع قرارداد استوکس با پرسپولیس نباشند، بیان کرد: هیچ کسی نمی‌تواند به یک باشگاه اعم از دولتی و یا خصوصی دستور بدهد که پیگیر این موضوع نباشیم. مجموعه باشگاه تراکتور و یا من با باشگاه پرسپولیس که دشمنی و عناد نداریم و اصولا فلسفه حضورم در باشگاه تراکتور این است که به فوتبال کشورمان خدمت کنم. به هر حال باشگاه تراکتور علیه استوکس در فیفا شکایت کرده است و به احتمال زیاد این بازیکن با محرومیت طولانی مدت و محکومیت مالی مواجه می‌شود. به هر حال ما به باشگاه پرسپولیس در مورد جذب استوکس اخطار دادیم و باید منتظر عواقب این موضوع باشند.

کاراندیش درباره وضعیت مازولا بازیکن برزیلی تراکتور گفت: به هر حال درباره مازولا هنوز تصمیم نهایی را نگرفتیم تا این موضوع را رسانه‌ای کنیم. همچنین در نحوه مذاکرات ما با مازولا ممکن است اتفاقاتی رخ بدهد به همین علت تا توافق نهایی صحبت نمی‌کنیم.

عضو هیئت مدیره باشگاه تراکتور درباره وضعیت نقل و انتقالاتی این تیم گفت: مدیران باشگاه بیکار ننشستند و اقداماتی در جهت رعایت صلاح باشگاه انجام می‌دهند. ما ۳ بازیکن آزاد می‌توانیم بگیریم که با یک بازیکن هم به توافق رسیدیم، اما اسمش را رسانه‌ای نمی‌کنیم. به هر حال اگر دلالان متوجه شوند امکان دارد قیمت بازیکن بالاتر برود به همین علت این موضوع را هنوز رسانه‌ای نکردیم، اما به طور حتم هواداران پر شور تراکتور بدانند در پست‌هایی که خلاء داشتیم اقدامات لازم را انجام دادیم که خبر آن در روز‌های آتی به اطلاع هواداران می‌رسانیم.

بیشتر ببینید:

گل‌محمدی: باقری می‌ماند/ جذب استوکس در مراحل پایانی است/ ویدیو

مدیرعامل پرسپولیس: در حال مذاکره با استوکس و یک خارجی دیگر هستیم/ویدیو

 

 

تگ ها


فوتبال ایران آنتونی استوکس تراکتور اخبار تراکتور اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال