باشگاه تراکتور: باید با توهین میثاقی برخورد جدی شود

مدیرعامل باشگاه تراکتور با ارسال نامه‌ای به رئیس سازمان صداوسیما، به اظهارات مجری شبکه سه اعتراض کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شب گذشته محمد میثاقی در بخشی از برنامه فوتبال برتر، ضمن تمجید از محمد عباس زاده که زننده گلی سه امتیازی برای تراکتور در هفته چهارم مسابقات بود، به بوسیدن لوگوی باشگاه‌ها توسط بازیکنان جدید اشاره کرد و با اشاره غیرمستقیم به حواشی‌ای که برای شجاع خلیل زاده پس از بوسیدن لوگوی الریان ایجاد شد، از باشگاه‌ها و مسئولانشان خواست تا برای بوسیدن لوگو، روی بازیکنان فشار وارد نکنند.

حالا کمتر از ۲۴ ساعت از این اتفاق می‌گذرد که مدیریت باشگاه تراکتور با انتشار بیانیه‌ای و ارسال به صدا و سیما، خواستار عذرخواهی رسمی سازمان و همینطور پخش بازی تراکتور و پیکان به صورت مستقیم از شبکه سوم سیما شده است.

متن این بیانیه را در ادامه می خوانید:
"جناب آقای دکتر علی‌عسگری
ریاست محترم سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران
سلام علیکم
احتراما، به استحضار عالی می رساند در مورخ ۱۷ آذر ۹۹ مجری برنامه‌ی فوتبال برتر در برنامه زنده تلویزیونی از شبکه ۳ سیما، عمدا یا سهوا الفاظی در ارتباط با تیم مردمی و پر طرفدار تراکتور و بازیکنان و مربیان این تیم بزرگ و محبوب به کار برده است که منجر به جریحه‌دار شدن احساسات میلیون‌ها تماشاگر پرشور این تیم محبوب شده است.
 در این راستا و در جهت پیگیری مطالبه بر حق هواداران تیم تراکتور، مدیریت باشگاه وظیفه ذاتی و قانونی خود می‌داند مراتب اعتراض را به جنابعالی به‌عنوان مقام ارشد سازمان مذکور رسانده و انتظار دارد دستور موکد داده شود تا ضمن برخورد با عوامل توهین و افتراء به تیم پرطرفدار و مردمی تراکتور، اجازه چنین اظهار نظرهایی به عوامل و گردانندگان آن به‌ویژه مجری جوان و جویای نام آن داده نشود.

مدیریت باشگاه پیشنهاد موکد دارد که برای دلجویی از خیل عظیم طرفداران تیم فوتبال تراکتور، بازی هفته هفتم این تیم مقابل پیکان تهران در روز ۲۷ آذر از شبکه سوم سیما پخش سراسری شده تا حسن نیت دست اندرکاران این شبکه به این تیم محبوب و طرفداران پرشور آن اثبات گردد.

لازم به یادآوری است در صورت تکرار هرگونه اهانت مجدد، مدیریت حقوقی باشگاه مراتب را از طریق مراجع ذیصلاح، پیگیری قضایی خواهد کرد.
با آرزوی توفیقات الهی
سجاد سیاح
مدیرعامل باشگاه تراکتور"

بیشتر بخوانید:

ابهام در صدور کارت هافبک تراکتور/ بوحمدان چطور مجوز بازی گرفت؟

پیکان در پرونده واسعی کوتاه نمی‌آید

 

 

تگ ها


شبکه سه تراکتور صدا و سیما محمدحسین میثاقی فوتبال ایران Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال