باشگاه دورتموند قیمت ارلینگ هالند را مشخص کرد

به نظر می‌رسد باشگاه دورتموند در این تابستان برای فروش ارلینگ هالند ۱۸۰ میلیون یورو می خواهد....

به گزارش "ورزش سه"، ارلینگ هالند در ژانویه سال گذشته تنها با ۲۰ میلیون یورو از باشگاه اتریشی سالزبورگ به دورتموند پیوست و از آن زمان تا به حال خود را در قامت یکی از آماده ترین فوتبالیست های حال حاضر اروپا به اثبات رسانده و گل های زیادی برای زنبورها وارد دروازه حریفان کرده است.

همین عملکرد خیره‌کننده ستاره نروژی باعث شده بسیاری از تیم‌های بزرگ اروپایی خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن باشند. از غول‌های فوتبال اسپانیا یعنی رئال مادرید و بارسلونا گرفته تا اکثر تیم‌های بزرگ انگلیسی که در ماه های اخیر به جذب ارلینگ هالند علاقه نشان داده اند؛ ستاره ای که می تواند برای چندین سال قدرت خط حمله هر تیمی را تضمین کند.

اخیراً برنامه تلویزیونی الچرینگیتو و مجری معروف آن یعنی جوزپ پدرول مدعی شدند که باشگاه دورتموند نمی‌خواهد به این راحتی‌ها ارلینگ هالند را از دست بدهد و به همین خاطر برچسب ۲۵۰  میلیون یورویی روی او قرار داده است.

در همین راستا ESPN ادعای دیگری را مطرح کرده و در گزارشی اذعان داشته که باشگاه آلمانی حاضر نیست با مبلغی کمتر از ۱۸۰ میلیون یورو ستاره نروژی خود را در این تابستان به فروش برساند؛ مبلغی که به طور قطع پرداخت آن برای باشگاه ها با توجه به شرایط اقتصادی کنونی امری محال به نظر می رسد.

تگ ها


ارلینگ هالند بروسیا دورتموند