باشگاه ذوب آهن به دنبال جلب مدیرعامل استقلال!

باشگاه ذوب‌آهن به دلیل عدم پرداخت قسط سوم رضایت‌نامه مرتضی تبریزی به دنبال گرفتن حکم جلب امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال است...

باشگاه ذوب‌آهن به دلیل عدم پرداخت قسط سوم رضایت‌نامه مرتضی تبریزی به دنبال گرفتن حکم جلب امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال است

معاون بازرگانی باشگاه استقلال در این مورد گفت: اگر چک را پاس نکنند حکم توقیف اموال باشگاه استقلال را می گیرم و البته حکم جلب آقای فتحی را هم خواهم گرفت.

به گزارش مدال، کریمیان معاون بازرگانی باشگاه ذوب آهن در مورد پول رضایت نامه مرتضی تبریزی گفت: بعد ز این که چک اول باشگاه استقلال پاس شد، دومین قسط  هم با تاخیر پاس شد اما سومین چک که مبلغ آن 900 میلیون تومان بود پاس نشد، این چک برای تاریخ سی ام آذر بود که باشگاه استقلال نتوانست آن را پاس کند.  

او ادامه داد: چک تبریزی برای اسپانسر باشگاه استقلال بود که آقای فتحی و ملکی هم پشت آن را امضا کرده بودند. بعد از اینکه چک پاس نشد جلسه گذاشتیم با اسپانسر و آقای مهدوی چک 900 میلیونی ما را گرفت و یک 100 میلیون تومانی، یک فقره چگ 200 میلیون تومانی و  دو فقره چک 300 میلیون تومانی به ما پرداخت کردند. آخرین چک برای هفتم اسفندماه بود که پاس نشد و مدیران استقلال هم برای پاس شدن چک ها دائم امروز و فردا کردند. در نهایت قرار شد آخرین چک را امروز پاس کنند، امروز به اسپانسر زنگ زدیم که گفتند باشگاه استقلال گفته است چک را پاس نکنید.

معاون بازرگانی باشگاه ذوب آهن در مورد دیدارش با فتحی هم گفت: من به آقای فتحی گفتم یادت هست همدیگر را دیدم و با هم حرف زدیم؟ او شروع کرد بد و بی راه گفتن به اسپانسر، گفت من با این آقا حرف نمی زنم. قرار شد اسپانسر بیاید هتل المپیک که با آقای فتحی جلسه بگذاریم که به یکباره دیدم آقای فتحی غیبش زده و رفته است.

کریمیان در پایان گفت: من الان گفتم تا 10 صبح اگر چک را پاس نکنند حکم توقیف اموال باشگاه استقلال را می گیرم و البته حکم جلب آقای فتحی را هم خواهم گرفت چون او پشت چک ها را امضا کرده است . قبلا هم ما حکم توقیف اموال باشگاه استقلال را گرفته بودیم اما بی خیال شدیم ولی حالا می خواهیم یک بار دیگر در این باره اقدام خواهیم کرد.